wmaraci reklam
lidertakipci

Genel e bilet satış sitesi yazabilecek tasarımcılar veya genel ekip arıyorum

6 Mesajlar 682 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Temelistan Temelistan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek İşsiz
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** S**
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Genel bilet sitesi tasarımı yapabilecek veya bilet yazılımda görev almış ekip kurmuş veya ekip kurabilecek yazılımcılar arıyorum. Ortak olarak ta kabul ederim. Niyetim e bilet sayfası yaptırmak ve turizmci ortak bulmak kazanç elde etmektir. Elde edilecek kazançtan pay almak isteyen olursa seve seve kabul ederim. İçeriği genel e bilet ve hizmet üzerine olacak. Domainlerimin adını buraya yazmak isterdim fakat daha 1 günlük üyeyim banlanmamak için yazamıyorum. uçak otobüs gemi ido budo hac umre yht konser sinema müze tiyatro spor bölümleri olmalı. Spor bölümünde futbol basketbol valeybol hentbol beyzbol buzhokeyi atletizm güreş kumatlama sırıkatlama karate yüzme motorkros formula1 seçenekleri olmalı. Araç ve otel kiralama lokanta ve hastane rezervasyonu ve vize işlemleri yapılabilmeli. Ben biletciyim böyle bir site ne duydum ne gördüm diyenler varsa şunu söylemek istiyorum. Turizm piyasasında genelde uçak otobüs ido biletleri satılabilen yazılımlar mevcuttur ve piyasa için yeterli gelmemektedir. ve piyasa genel bilet yazılımına ileri derecede muhtaçtır. Bu vesile ile hem güzel bir tasarım yaparsınız hemide çok sayıda turizm şirketlerine yazılım satma fırsatı doğmuş olur. Yapmış olduğum teklife cevap yazabilecek tasarımcılar varmı burada.?

wmaraci
reklam

HbY HbY | hepSi Bir yaLan | Kullanıcı
  • Üyelik 21.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Bilisim Sektoru
  • Konum Kastamonu
  • Ad Soyad D** B**
  • Mesajlar 296
  • Beğeniler 6 / 55
  • Ticaret 11, (%100)
domainin adını yazmak neden banlatsın sizi
mesela benim bu iş için süper bir domainim var ; Biletcim.ORG diye. Çekindiğiniz şey nedir onu anlamadım

https://kadinveaile.net

• Üyelik 03.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek İşsiz
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** S**
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Bilet domainlerimin adı galatasaraybilet.com xxx fenerbahcebilet.com xxx facebookticket.com

goodajans goodajans goodajans.com Kullanıcı
  • Üyelik 06.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** T**
  • Mesajlar 20
  • Beğeniler 5 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Tasarımcı bulursanız yazılım tarafını ben halledebilirim. Detayları skype yada pm ile görüşelim.

Mail: goodajans@gmail.com
wmaraci
wmaraci

buraktoy buraktoy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad B** T**
  • Mesajlar 110
  • Beğeniler 10 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
domaine ihtiyacınız varsa aranma hacmi 100.000-1m olan keywork biletalma.com domainim vardır

• Üyelik 03.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek İşsiz
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** S**
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Selam. Hayırlı günler. Gecikmeden dolayı özür dilerim. Bilet domainim var. Isimleri Galatasaraybilet.com Fenerbahcebilet.com saygılarımla.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al