wmaraci reklam

Her şey Tamam Forumda Hit Yok!

37 Mesajlar 4.346 Okunma
smmexpress

NEditorluk NEditorluk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Editörlük
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 44
  • Beğeniler 7 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

MehmetOYAMAK adlı üyeden alıntı

Son 5 yıldır takıldığım 2 forum WMARACI ve ***. O da sadece ticaret kaynağı olmasından ve teknik sorunlarımı çözebilecek birilerinin olmasından dolayı. Öyle kolay kolay teknoloji forumlarında dolaşan üye bulamazsınız

Hocam teknoloji ana sitemiz blogumuz, forum ikinci platformumuz oluyor.
Üye olan kullanıcıların teknolojik olarak bilgisayar olur telefon olur web sitesi olur ne olursa artık sorunlarına 1 dk gibi kısa bir sürede elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz. Zaten sizler üye olarak bizlere destek vererek üyeler arasındaki kaynaşmanın olacağını düşnüüyorum.

wmaraci
reklam

• Üyelik 09.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Editörlük
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 44
  • Beğeniler 7 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

FakirYazar adlı üyeden alıntı

reaels e katılıyorum eğer sağlam bir ekip oluşturamaz isen forum sayfasına düzenli konu girip ilgilenecek. Boşuna forum ile uğraşma derim. Ancak ekibin sağlamsa biraz reklam, biraz zaman ve ekibinin düzenli içerik çalışması ile yükseltebilirsin.

Ekibimiz hazır yarın olmassa pazartesi görev dağılımı yapacağız. Reklam işini nasıl ve ne türde yapabiliriz.

reaels reaels WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek .
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 550
  • Beğeniler 174 / 157
  • Ticaret 9, (%100)
apk download,warez gibi ama hiç girme hatta kapatsan daha iyi forumu. blog en güzelidir.

FakirYazar FakirYazar WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Özel Güvenlik, Web yazılım
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad C** A**
  • Mesajlar 348
  • Beğeniler 57 / 157
  • Ticaret 8, (%100)
NEditörlük Bütçen var ise Facebook üzerinden günlük reklam verebilirsiniz iddialı bir slogan ile 14 günlük. Adwords'u da deneyebilirsin ufak bir bütçe ile. Yada herhangi bir tanıdığının yüksek sayıda takipli sayfası var ise forumun tanıtımını yapmasını isteyebilirsin. Çekiliş yapabilirsin güzel bir hediye ile forumuna link yönlendirip forum konusu üzerinden yarışmaya katılım yaptırıp.

:) En güzel reklamlar bunlar sanırım şimdilik tanıtım için.

Fakir Yazar - Dizi Öneri <3
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 09.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Editörlük
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 44
  • Beğeniler 7 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

reaels adlı üyeden alıntı

apk download,warez gibi ama hiç girme hatta kapatsan daha iyi forumu. blog en güzelidir.

Apk dowload warez gibi bir bölümümüz yok.

Tam anlamıyla destek forumu ...

• Üyelik 09.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Editörlük
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 44
  • Beğeniler 7 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

NEditörlük Bütçen var ise Facebook üzerinden günlük reklam verebilirsiniz iddialı bir slogan ile 14 günlük. Adwords'u da deneyebilirsin ufak bir bütçe ile. Yada herhangi bir tanıdığının yüksek sayıda takipli sayfası var ise forumun tanıtımını yapmasını isteyebilirsin. Çekiliş yapabilirsin güzel bir hediye ile forumuna link yönlendirip forum konusu üzerinden katılım yaptırıp.

:) En güzel reklamlar bunlar sanırım şimdilik tanıtım için.

Dediklerinizi bizzat uygulayacağım bu hafta içi teşekkürler.

rugal34 rugal34 Güvenli Ödeme Hizmetleri Kullanıcı
  • Üyelik 09.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ödeme Hizmetleri
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad R** Ü**
  • Mesajlar 524
  • Beğeniler 91 / 147
  • Ticaret 92, (%100)
Günlük/Haftalık/Aylık website hiti sağlanır. %100 organik. Detay için pm atınız

FakirYazar FakirYazar WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Özel Güvenlik, Web yazılım
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad C** A**
  • Mesajlar 348
  • Beğeniler 57 / 157
  • Ticaret 8, (%100)
NEditörlük Bahsettiğim tanıtım türlerini yapmadan önce öncelikle biraz içerik eklenmesi gerek forum sayfanıza. Forum sayfanızın iskeleti görünüyor :) Tanıtım olayını hemen yapmayın! Forum Sayfanıza reklamlardan gelen ziyaretçilerin forum sayfanızı dolu görmesi önemli bir unsur.

Teknolojik cihaz bilgileri, teknolojik aletlerin sorunları ve çözümleri büyük ilgi gören konulardır. (telefon, tablet vb.) genelde. Bu konulara odaklanın ilk zamanlar.

Tanıtım Reklam olayına hemen girmeyin! Biraz forumunuza içerik sağlayın sistem otursun öyle reklam tanıtım olayına girin. Yani 1-2 ay sonra sabırla olacak işler forum olayı. Hemen yükselemezsiniz belirteyim. Zaten düzenli içerik girilir ise forum kategorilerine yavaştan hit gelmeye başlayacaktır. Diğer teknoloji forumlarından farkınız olduğunu hissettirin gelen ziyaretçiye.

Ancak şunu belirteyim makalemde de belirtmiştim diğer dev forumların arasında işiniz baya zor büyük emekler gerek. Bilgili adamlar gerek foruma gelen ziyaretçilerin sorularını doğru yanıtlar verecek sorunlarını forum konularında çözecek yanıtlayacak kişiler. Ancak olmayacak işler değil. Sabır ve bilgi gerektirir.

Allah yardımcınız olsun ancak baktı olmuyor zorlamayın blog olarak devam edin.
Saygılar.
İyi çalışmalar dilerim.

Fakir Yazar - Dizi Öneri <3

• Üyelik 09.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Editörlük
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 44
  • Beğeniler 7 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

NEditörlük Bahsettiğim tanıtım türlerini yapmadan önce öncelikle biraz içerik eklenmesi gerek forum sayfanıza. Forum sayfanızın iskeleti görünüyor :) Tanıtım olayını hemen yapmayın! Forum Sayfanıza reklamlardan gelen ziyaretçilerin forum sayfanızı dolu görmesi önemli bir unsur.

Teknolojik cihaz bilgileri, teknolojik aletlerin sorunları ve çözümleri büyük ilgi gören konulardır. (telefon, tablet vb.) genelde. Bu konulara odaklanın ilk zamanlar.

Tanıtım Reklam olayına hemen girmeyin! Biraz forumunuza içerik sağlayın sistem otursun öyle reklam tanıtım olayına girin. Yani 1-2 ay sonra sabırla olacak işler forum olayı. Hemen yükselemezsiniz belirteyim. Zaten düzenli içerik girilir ise forum kategorilerine yavaştan hit gelmeye başlayacaktır. Diğer teknoloji forumlarından farkınız olduğunu hissettirin gelen ziyaretçiye.

Ancak şunu belirteyim makalemde de belirtmiştim diğer dev forumların arasında işiniz baya zor büyük emekler gerek. Bilgili adamlar gerek foruma gelen ziyaretçilerin sorularını doğru yanıtlar verecek sorunlarını forum konularında çözecek yanıtlayacak kişiler. Ancak olmayacak işler değil. Sabır ve bilgi gerektirir.

Allah yardımcınız olsun ancak baktı olmuyor zorlamayın blog olarak devam edin.
Saygılar.
İyi çalışmalar dilerim.

Böyle uzun bir yorum yazma gayretinde bulunduğunuz için öncelikle çok teşekkür ederim. Dediklerinizi harfiyyen uygulayacağaım.

YasinZorlu YasinZorlu Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek WM
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** Z**
  • Mesajlar 154
  • Beğeniler 85 / 33
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam herşey tamam demişsiniz ama sadece temayı kurmuşsunuz.
-seo
-içerik
-reklam
bunların hiçbiri yok, neden hit olsun ki ?
-tema ilgi çekici değil, değiştirmelisiniz bence.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al