sevgili kardesim bak ben zaten belirttim zaten zorladiginiz yok araniza katilmak isteyen kisi sisteme dahil olabilir bazi kisiler hobi olarak cekim yapar bazi arkadaslar ekmek parasinin pesinde yani dunyanin yolunu giden arkadas o resmi satmak isterse 10 tl ye satmayacak onuda belirttim ben sadece fikrimi belirttim her resim satilacak diye biseyde yok sadece resim satma sitesi olark algilamamak ortak toplanilan platform ozelligide olabilir yani kusura bakma simdi sen cay demissin bence bu biraz basit olmazmi adam madem dunyanin yolunu gidiyor yardimci olunacak nedir dilenme kosesimi yanlis anlama ben sadece anladigim sekilde yaziyorum dunyanin yolunu giden arkadas eger bunu degerlendirmek isterse benim dedigim sistem daha agirlikta olacaktir tabi fikir sizin herkesin fikrine saygi duyarim ama degerlendirmek istersen yinede dusun fikir paylasildikca bereketlenir kolay gelsin umarim muvaffak olursunuz ortaya guzel resimler cikar belki bende degerlendirebilirim siteden faydalanabilirim rast gele :)