wmaraci reklam

[TTNET] Bugünleride görecekmişim vay be..

13 Mesajlar 1.346 Okunma
wmaraci reklam

MOmerAlpi MOmerAlpi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Arayüz Geliştirici
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 306
  • Beğeniler 76 / 67
  • Ticaret 26, (%100)
Konu kilit

wmaraci
reklam

abdakgl abdakgl YouTube Kullanıcı
  • Üyelik 03.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Hemşire
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 562
  • Beğeniler 169 / 168
  • Ticaret 13, (%100)
Size yine internet veriyorlar benim interneti kesip 2 hafta sonra zorla ögrendim ki 2 ay daha sürecek olan bir alt yapı çalışmaları varmış.

MOmerAlpi MOmerAlpi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Arayüz Geliştirici
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 306
  • Beğeniler 76 / 67
  • Ticaret 26, (%100)

abdakgl adlı üyeden alıntı

Size yine internet veriyorlar benim interneti kesip 2 hafta sonra zorla ögrendim ki 2 ay daha sürecek olan bir alt yapı çalışmaları varmış.

Geçmiş olsun. Umarım tekrar sorun çıkmaz.

MesuT MesuT Kullanıcı
  • Üyelik 02.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 1830
  • Beğeniler 1585 / 557
  • Ticaret 2, (%100)
Ben bu yuzden Turknete gectim ***** artik sasirmaya basladi 😂😂😂😂

wmaraci
wmaraci

LastWebmaster LastWebmaster WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 872
  • Beğeniler 362 / 361
  • Ticaret 28, (%100)
Türknet - Dsmart - SmileAdsl vs..Bu aracı şirketlerin hepsi ***** Altyapısını kullanıyorlar. Bu işin tek bir çözümü var. O da tamamen bürokratik çözümdür. Biraz detaylıca değerlendireyim eksik olmasın.
*****'i şuanda bizim yönetenler 2002 yılında iktidar olur olmaz satmıştır. Bugün internetimiz hem ucuz hem de iyi nitelikte olsun istiyorsak, herşeyden evvel *****'i devlet mülk olarak tekrar geri alıp, vergilendirmeyi %0 yapıp, yönetim kadrosunu tamamen değiştirip, internet altyapısını Amerika ve İngiltere ile değil, Çin - Kore - Rusya devletlerinin altyapısına bağlayıp, tamamen Avrasya ekolü ile hareket etmek zorundadır.

Bunun konuyla ne alakası var ? diye soracak olursanız

Arkadaşlar avrupa istediği zaman kısıtlama getirip, istediği zaman internet altyapımızda sorunların çıkmasını sağlayacak adımları atabiliyor. Bugün sizin bizim kullandığımız şu internetin özellikleri ve ödediğimiz ücrete bakın, o da yetmedi, bize yardımcı olduğunu söyleyip kafasına göre notlar alan ***** Müşteri destek birimine bakın, birbirinden habersiz iş yapan yönetim kadrosuna bakın, Altyapı çalışması yapıyoruz diye insanlara haber vermeden mağdur eden, kısaca keyfiyetleri doruklara ulaşmış bu yönetime ivedi olarak devlet yön göstermek zorundadır.

Ya bu şirketi adam gibi yönet, ya da devr et, devr edemiyorsan türkiye piyasasından çekil ! diyebilme yetkisi vardır. Bu yetki mutlaka kullanılmalıdır. Ama şuanda hükümet kadrosundan kimleri kimleri yediriyorlar, kimleri yemleyip besliyorlar bilmediğimiz için bu beceriksizlik abidesi firmayla aynı odada yaşar gibi alışveriş yapmaya devam ediyoruz.

Vesselammm..
Hayırlı akşamlar dilerim.
zyx millertekadam

kişi bu mesajı beğendi.

MesuT MesuT Kullanıcı
  • Üyelik 02.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 1830
  • Beğeniler 1585 / 557
  • Ticaret 2, (%100)

SeoBoss adlı üyeden alıntı

Türknet - Dsmart - SmileAdsl vs..Bu aracı şirketlerin hepsi ***** Altyapısını kullanıyorlar. Bu işin tek bir çözümü var. O da tamamen bürokratik çözümdür. *****'i devlet mülk olarak tekrar geri alıp, vergilendirmeyi %0 yapıp, yönetim kadrosunu tamamen değiştirip, internet altyapısını Amerika ve İngiltere ile değil, Çin - Kore - Rusya devletlerinin altyapısına bağlayıp, tamamen Avrasya ekolü ile hareket etmek zorundadır.

Bunun konuyla ne alakası var ? diye soracak olursanız

Arkadaşlar avrupa istediği zaman kısıtlama getirip, istediği zaman internet altyapımızda sorunların çıkmasını sağlayacak adımları atabiliyor. Bugün sizin bizim kullandığımız şu internetin özellikleri ve ödediğimiz ücrete bakın, o da yetmedi, bize yardımcı olduğunu söyleyip kafasına göre notlar alan ***** Müşteri destek birimine bakın, birbirinden habersiz iş yapan yönetim kadrosuna bakın, Altyapı çalışması yapıyoruz diye insanlara haber vermeden mağdur eden, kısaca keyfiyetleri doruklara ulaşmış bu yönetime ivedi olarak devlet yön göstermek zorundadır.

Ya bu şirketi adam gibi yönet, ya da devr et, devr edemiyorsan türkiye piyasasından çekil ! diyebilme yetkisi vardır. Bu yetki mutlaka kullanılmalıdır. Ama şuanda hükümet kadrosundan kimleri kimleri yediriyorlar, kimleri yemleyip besliyorlar bilmediğimiz için bu beceriksizlik abidesi firmayla aynı odada yaşar gibi alışveriş yapmaya devam ediyoruz.

Vesselammm..
Hayırlı akşamlar dilerim.

Evet her sirket ***** altyapisi kullaniyor ama anlamadigim ***** hiz ve AkN sinir tanirken diger firmalar ***** altypaisi kullandigi halde nasil daha fazla Hiz ve akn saglayabiliyir ustelik ***** fiyatlariyla orantili bunu anlamiyorum ben bilginiz varsa aciklarmisiniz hocam
Disco

kişi bu mesajı beğendi.

LastWebmaster LastWebmaster WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 872
  • Beğeniler 362 / 361
  • Ticaret 28, (%100)

MesuT adlı üyeden alıntı

Evet her sirket ***** altyapisi kullaniyor ama anlamadigim ***** hiz ve AkN sinir tanirken diger firmalar ***** altypaisi kullandigi halde nasil daha fazla Hiz ve akn saglayabiliyir ustelik ***** fiyatlariyla orantili bunu anlamiyorum ben bilginiz varsa aciklarmisiniz hocam

Cevap basit :) Mecazi şekilde konuşayım.
Ben 1 liraya yedirmiyim, sen sürüm yap daha çok müşteriye ulaş bu sayede ben de daha fazla kazanmış olayım.
Peki bu süreçte neler olsun ?
***** olarak ben Kendi müşterimi çok tınlamam isteklerini yerine getirmem, istediğim fiyattan internet veriyorum alırsan alırsın, kendi müşterime ayrıca geç müdahale ederim, ama varyaaaa senin firma değer gösteririm, senin müşterinin çok fazla olduğu bölgelerde altyapıma daha çok önem gösteririm. Sen yeterki daha çok müşteriye ulaş, daha çok sürüm yap bu sayede ben vergilendirme gibi unsurlardan daha az etkilenirim. Yeterki sen mutlu ol, ama tabi daima money money always sunny.

Anlatabildim mi :)

saydek saydek Saydek.NET Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 673
  • Beğeniler 36 / 197
  • Ticaret 1, (%100)
siz yine iyisiniz adamlar benim hattı alıp başkasına bağlamışlar bide pişkin pişkin cevap veriyorlar düzelttik diye, superonline fiber altyapınız varsa hic durmayın gecin en azından verdiğiniz paranın hakkını alırsınız.

telegram: saydekofficial

ChesterFiel ChesterFiel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek İnşaat Teknikeri
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 801
  • Beğeniler 86 / 274
  • Ticaret 7, (%100)
bana sözleşmemde olmayan paketi verdiler. Neymiş desteklemiyormuş, o zaman neden başka tarifeye sözleşme yaptınız? Allah bin belalarını versin, ne kadar çalışanı varsa üçkağıtçı.
MesuT

kişi bu mesajı beğendi.

MuratDinc MuratDinc Miyavliyo - WiseKitten Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 1583
  • Beğeniler 207 / 257
  • Ticaret 5, (%100)
Ben şu an 800GB'ı geçtim, Gece 2 sabah 8 sadece 5 gece açık tuttum, AKK kapsamında kullanım 78GB civarında AKK limiti ise 200GB hız 50mbit. Tüm yaz izleyeceğim filmleri mümkünde 4K ya da 3D değilse 1080p 7.1 Blu-ray..vs indiriyorum.

Not: kıtlıktan çıktık! Hayatımda ilk defa 4K film izleyeceğim :)

Ek olarak: Evet ekran 4K değil ancak 4K bir film 1080p ekranda bile kendini belli edecek kadar kaliteli!
MesuT

kişi bu mesajı beğendi.

👉 Türkiye'nin En Minnoş Kedi Bloğu Miyaliyo! 😻
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al