Beyler ve varsa bayanlar bu kadar konuşmamız sadece onların işine yarıyor reklam yapıyoruz, ama onların yaptığı hiç bişi yok, anon bilmem ne denen grubun başındaki gerçek hacker dediğiniz kişiler iki elin parmak sayısını geçmezler diğerleri full lamer olur, bir piramit gibi düşünün, bu grubun sadece arkasında belli başlı bir medya ve lobi grubu var anca öyle tanınıyorlar yoksa bilmem şuraya saldırmış bunu çökertmiş hikaye...

Madem çok iyi hackerlar gitsinler kendilerini zengin etsinler, ddos attack ile bi şey olunmuyor bunu benim küçük kardeşim bile yapabilir, sunucu bi gün bilemedin 2 gün tıkanır ertesi gün açılır.

Türkiyedeki kamu kurum ve kuruluşların açıkları olduğu doğru ama yok saldırı olmuş net gitmiş, bi kere tüm sistem otomasyon olarak çalışmıyor türkiyede manuel, el ile bir şeyler yapmanız lazım örneğin;

Borsayı kapatmak mı istiyorsunuz?
- Gidin bi dozer bulun vurun kepçeyi kablolara :D

Biliyorsunuz olmadı değil :D

Tabi bu işin espirisi ve biraz da gerçeği...

Ayrıca Türkiyede kimin interneti bugüne kadar hiç kesilmedi?
- Cevabı duyar gibiyim, tabiki hepimiz bu sorunun cevabını biliyoruz...

Bu uzun yazının sonlarına doğru gelirken; eğer okuduysanız gerçekten teşekkürler, tek demek istediğim, sanal alemde dedikodular çok çabuk yayılır ve bunların %99 yalandır, o yüzden kaynak olarak bir blog dan, forum dan yerlere dayanarak şu olmuş bu olmuş bunlara kanmayın.

Not olarak; Burada kimsenin avukatlığını yapmıyorum zira *****i filanda sevmem... Kimseye karşı birşeyde söylemiyorum sadece yalanlara karşıyım...