wmaraci reklam
lidertakipci

Kaç lira kira veriyorsunuz - Nerede Yaşıyorsunuz?

58 Mesajlar 7.196 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Gucluyazar Gucluyazar Proje Adamı :) Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Sağlıkçı Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 1027
  • Beğeniler 372 / 319
  • Ticaret 15, (%100)

ahmtkndr adlı üyeden alıntı

Kuşadası merkez deniz manzaralı 2+1 full eşyalı 650₺ ye kalıyorum 4.yılım sahile 5dk mesafe de zaten bende istanbuldan kaçıp geldim 😂

Orası aklımda zaten hocam, cennet gibi diyorlar oralara.. Gelip görcem bir ara.

ecarpar adlı üyeden alıntı

İstanbul/Maltepe
Kira bedeli = 0 tl :D (ev benim)
e-5 yanı benim apartman sakın gelme bütün gece kartal devlet hastanesine giden ambulanslardan uyuyamıyoruz, hayır ulaşımı kolay olsun gezeriz felan diye taşındık ama..

- İstanbul yada İstanbul dışı emin ol maddi olarak değişen hiç bir şey yok. Şöyle ki misal Mardinde yaşayan birine İstanbulda yaşan birinin kazandığı parayı kimse vermiyor, aynı işi ben burada 3 e yapıyorsam adam orada 1,5 - 2 ye yapıyor.. biz aradaki farkı işte benzin pahalı, ekmek pahalı, elektrik pahalı şeklinde ödüyoruz.. Oradaki suyun metre küpü ile buradaki suyun metre küp bedelleri aynı değil maalesef..
Yani bir şekilde fazla verselerde alıyorlar anlayacağın.. ha dersinki freelancer olcam ayda 2.000 kazansam yeter ki yetiyor, aylık 700-800 tl ye Akdeniz taraflarında şehre biraz uzak 3 katlı havuzlu villalar felan var.. ha hemen her konuda İstanbul un rahatına alışmış biri ne kadar yaşayabilir orada bilemem..
Sinema olsun gezme yerleri olsun, hastane okul vb.. hizmetler olsun İstanbul da daha iyi ve daha gelişmiş.. Doğa orman sessiz felan diyorsun ya onlar 50 yaşından sonra bence, ağa orman orman dağ dağ nereye kadar der insan bir noktadan sonra :D ..

Hocam maaş olarak bir sıkıntım olmayacak. Kafa dinlemek derken sadece orman değil; insanları az ve öz olsun.. Sakin ve modern olsunlar yeter. Yeşillik ve doğa da önemli tabi ama bu beton yığınları arasında boğuluyorum. Saygılar

wmaraci
reklam

ahmtkndr ahmtkndr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 47
  • Beğeniler 31 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
Mutlaka gelmelisin 1 tane suriyeli yok , sadece turistler ve sen heryer 10dk yurume mesafesi biraz iş bilgin varsa herhangi bir konuda dükkan bile açarsın çok rahat koşturmaca yok pahalılık yok kesinlikle tavsiye ediyorum hayatımın en doğru kararını buraya gelerek vermişim diyorum her zaman.
Gucluyazar

kişi bu mesajı beğendi.

ecarpar ecarpar WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek bilişim ve e-ticaret uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** C**
  • Mesajlar 317
  • Beğeniler 23 / 90
  • Ticaret 0, (%0)

Gucluyazar adlı üyeden alıntı

Orası aklımda zaten hocam, cennet gibi diyorlar oralara.. Gelip görcem bir ara.

Hocam maaş olarak bir sıkıntım olmayacak. Kafa dinlemek derken sadece orman değil; insanları az ve öz olsun.. Sakin ve modern olsunlar yeter. Yeşillik ve doğa da önemli tabi ama bu beton yığınları arasında boğuluyorum. Saygılar

valla kardeşim ben 4 sene Antalya da yaşaım 96-2000 arası yapamadım ne yalan söylüyüm sevmesemde İstanbul diyorum..
Tabi tercih meselesi ama madem öyle insanların emeklilik hayalleri doğrultusunda ege de bir balıkçı kasabası derim yada bozca ada..
Gucluyazar

kişi bu mesajı beğendi.

Gucluyazar Gucluyazar Proje Adamı :) Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Sağlıkçı Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 1027
  • Beğeniler 372 / 319
  • Ticaret 15, (%100)

ahmtkndr adlı üyeden alıntı

Mutlaka gelmelisin 1 tane suriyeli yok , sadece turistler ve sen heryer 10dk yurume mesafesi biraz iş bilgin varsa herhangi bir konuda dükkan bile açarsın çok rahat koşturmaca yok pahalılık yok kesinlikle tavsiye ediyorum hayatımın en doğru kararını buraya gelerek vermişim diyorum her zaman.

Gelecek sene belli olacak bakalım hocam, gelmek için orası da tercihlerim arasında olacak. Tam istediğim bir yer ya :)

ecarpar adlı üyeden alıntı

valla kardeşim ben 4 sene Antalya da yaşaım 96-2000 arası yapamadım ne yalan söylüyüm sevmesemde İstanbul diyorum..
Tabi tercih meselesi ama madem öyle insanların emeklilik hayalleri doğrultusunda ege de bir balıkçı kasabası derim yada bozca ada..

Antalya turizm açısından çok önemli ancak son zamanlarda turizm adına pek bir şey kalmadı maalesef. Türkiye'de emeklilik düşünmüyorum hocam, düşünemiyorum :)

wmaraci
wmaraci

ecarpar ecarpar WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek bilişim ve e-ticaret uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** C**
  • Mesajlar 317
  • Beğeniler 23 / 90
  • Ticaret 0, (%0)
emekliliğini demedim, emeklilikte insanların düşündüğü dedim :D
emekli maaşı az ya hani o açıdan.. ayrıca ege güzeldirde.

Setrazor Setrazor Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 11.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Bilişim
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 246
  • Beğeniler 57 / 42
  • Ticaret 4, (%100)
Bahcelievlerde 700-800 2+1

Nesco Nesco Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 672
  • Beğeniler 23 / 143
  • Ticaret 9, (%100)
adana çukurova 3+1 aylık 1000 6.kat

ben ise hatayda oturuyorum 900 tl 2+1 ama ögrenci sitesi internetim su faturam dsmarta kadar her şey kiraya dahil ve kira 9 ay

bx10 bx10 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Makedonya
  • Ad Soyad U** Ö**
  • Mesajlar 53
  • Beğeniler 27 / 15
  • Ticaret 0, (%0)
Herkes Türkiye'den yazmış bende KKTC'den yazayım. Aylık 350£ 2+1 öğrenci evi. Bu fiyata öğrenci evi mi olur demeyin oluyor.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al