lostyazilim

Sizce Kullandığım Tema Nasıl

26 Mesajlar 2.433 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

dincerdirlik dincerdirlik WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 04.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek İnternet
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad D** D**
  • Mesajlar 876
  • Beğeniler 238 / 206
  • Ticaret 0, (%0)
İlla popup reklam olması gerekmez hocam, Reklamstore,Adhood gibi firmaları önere bilirim, reklamstore ile yaklaşık 4 yıldır filan çalışıyorum sorunsuz bir firma reklamları da güzel.

Popup reklam kullanıcıyı rahatsız eder, görüşüm tabi ki, x haber sitesine giriyorum önüme eğer çıkarsa inanın hemen kapatıyorum. lakin bu benim görüşüm eriniyor da ola bilirim bilmiyorum sevmiyorum. Ve o gibi reklam alanlarını sitenizin günlük 500k görmesi gibi durumlarda koya bilirsiniz size kazanç sağlar eğer 3 5k siteniz var ise gerçekten gereksiz diye düşünüyorum. Ve reklam yayınlayacaksanız temanızı adsense reklamlarına uyumlu wordpress temalarını tercih edin derim.

wmaraci
reklam

SeeTake SeeTake https://www.bilgimsel.com Kullanıcı
  • Üyelik 28.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 608
  • Beğeniler 116 / 115
  • Ticaret 0, (%0)

Didimedya adlı üyeden alıntı

Abartmadım, Kapat kapat yazılarına tıklamaktan sa sayfayı kapata tıkladım dedim. Yani gereksiz bir reklam anlayışınız var bence biraz daha profesyonel ola bilirdi diye düşünüyorum. Bu görüşüm sadece görüşümü dile getirdim. .

Not: Bir film sitesinden farksız görünüyor.

İlla popup reklam olması gerekmez hocam, Reklamstore,Adhood gibi firmaları önere bilirim, reklamstore ile yaklaşık 4 yıldır filan çalışıyorum sorunsuz bir firma reklamları da güzel.

Popup reklam kullanıcıyı rahatsız eder, görüşüm tabi ki, x haber sitesine giriyorum önüme eğer çıkarsa inanın hemen kapatıyorum. lakin bu benim görüşüm eriniyor da ola bilirim bilmiyorum sevmiyorum. Ve o gibi reklam alanlarını sitenizin günlük 500k görmesi gibi durumlarda koya bilirsiniz size kazanç sağlar eğer 3 5k siteniz var ise gerçekten gereksiz diye düşünüyorum. Ve reklam yayınlayacaksanız temanızı adsense reklamlarına uyumlu wordpress temalarını tercih edin derim.

Benim tema uygun diye biliyorum. Reklamstore iyi güzel de 3k gösterime 18-20 kuruş veriyor.

• Üyelik 04.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek İnternet
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad D** D**
  • Mesajlar 876
  • Beğeniler 238 / 206
  • Ticaret 0, (%0)
Temanıza bakma şansım olmadı, orası zaten tamamen sizin zevkinize kalmış ama size Admania temasını önere bilirim, Kazanç düşük ola bilir ama adsense sonrası benim gözümde en iyi firma reklamstore. yine de daha başka firmalar da var adhood deneyin oradan da bir çok ödeme aldım.

Megaz Megaz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yok
  • Konum Kırklareli
  • Ad Soyad F** G**
  • Mesajlar 298
  • Beğeniler 76 / 47
  • Ticaret 0, (%0)
Şu alttaki reklamlara x işaretine basınca kapanmıyor opera kullanıyorum

wmaraci
wmaraci

SeeTake SeeTake https://www.bilgimsel.com Kullanıcı
  • Üyelik 28.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 608
  • Beğeniler 116 / 115
  • Ticaret 0, (%0)

Temanıza bakma şansım olmadı, orası zaten tamamen sizin zevkinize kalmış ama size Admania temasını önere bilirim, Kazanç düşük ola bilir ama adsense sonrası benim gözümde en iyi firma reklamstore. yine de daha başka firmalar da var adhood deneyin oradan da bir çok ödeme aldım.

Eyvallah hocam tavsiyeler için

Megaz adlı üyeden alıntı

Şu alttaki reklamlara x işaretine basınca kapanmıyor opera kullanıyorum

O bende de kapanmıyor hocam. Benlik bir durum değil yani

• Üyelik 04.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek İnternet
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad D** D**
  • Mesajlar 876
  • Beğeniler 238 / 206
  • Ticaret 0, (%0)
SeeTake Rica ederim hocam, kolay gelsin iyi günler.

wmaraci
Konuyu toplam 10 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 10 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al