digitalkral adlı üyeden alıntı

Çalışma sona erdi rapor teslim edildi.

Sonuçlara gelince daha 1 aylık site olmama rağmen durumum Allaha şükür iyi noktalara geldi.

- Backlink sayısı başlamadan önce binlerde dolanıyordu. Şuan 5.500 civarı backlink görünüyor.
Backlink sayısı ve backlink veren site ve IP kalitesi çok yükseldi.

- Alexa sıralaması dünyada 25 milyondan 9 milyona düştü. Türkiye yoktum şuan 102.000 oldu.
- Yahoo 'da 1. sayfada 11. sırada çıkıyorum
- Google sıralaması 1. kelimede yüz küsurlarda bir görünüp bir kayboluyordum. Şuan stabil olarak 40-50 arası dolanıyor. Yavaş yavaş dahada yükseleceğini umuyorum.
- 2. Kelimede hiç yoktum, halen yokum.
- 3. Keliemede hiç yoktum, halen yokum.
- Yandex ve Bing de öncede yoktum halen yokum.

Sonuç olarak sağlam bir temel atıldığına ve Allah'ın izniyle dahada yukarılara çıkacağıma inanıyorum.

Çok tesekkür ederim. Evet Rabbimize Şükürler olsun baya bir iyi ilerledi inşallah Daha daha iyi yerlere gelirsiniz. Şükürler olsunki elimizden geldigi kadarıyla en iyisini yapmaya çalişiyoruz Tekrardan çalişmak dileklerimizle. saygılarımızla.

BerkeAYD adlı üyeden alıntı

Musteri memnuniyetine cok onem veriyorlar . Her turlu sıkıntıda yardimci oldular sagolsunlar verdiginiz parayi hakediyorlar kisacasi .

Çok tesekkür ederim güzel yorumunuz için elimizden geleni yapmaya gayret gösteriyoruz. Tekrar çalişmak dileklerimizle.