masteyen adlı üyeden alıntı

@newyorker hocam ben dogecoin için uzun vadeli bir yatırım düşündüm. Her ne kadar çalkantılı ve yavaş bir yükselişi olsa da 1 sene içerisinde 1 doları geçer diyr tahmin ediyorum siz ne düşünüyorsunuz

dedigim gibi ben bitcoin harici digerleri hakkinda pek arastirma yapmadim zaten bitcoine baslamadan en az 1 sene takip ettim belki daha fazla hatta gecen sene arkadasim bana zorla bitcoin al al diye kafami utuledikten sonra iyice ilgilenmeye basladim ama oncesinde tabi her hafta mutlaka gercekten para icinde olan emekli blogerlarin yorumlarini yazilarini tahminlerine baktigimda hicbirisininde yanilmadigini yanilanlarin asagiya degil yukari rakamlara yonelik yanildigini gordum ben veya herhangi kimse kesin tutar derse sakin inanmayin yani bu isin icinden gelen gercekten parayla ilgili borsanin icinde olan kisileri takip etmek her zaman faydalidir ben simdi al veya alma abim diyemem risk alirim tutarsa tutar tutmazsa saglik olsun diyorsaniz degerlendirin varsa kesin tutacak kesin kesin diye birsey sizce bu mumkunmudur o zaman buyuk borsacilar gider milyon dolara bitcoin alir x coin alir veya soylediginiz gibi coinler alir bakin size 2010 2013 senelerinde milyon dolarlara bitcoin almis firmalar isimlerin linklerini paylasacagim biraz cesaret biraz risk birazda saglam tuyolar gerekli linki paylasacagim xxx firma 200 kusur milyon dolara 40 bin xxx civari bitcoin aliyor suan o sahsin kazancini hesaplamamiza sanirim hesap makinesi ihtiyacimiz olur :)

http://www.businessinsider.com/bitcoin-price-government-auction-winners-2017-5

December 9, 2014: 48,000 bitcoins sold at a value of $18.1 million (price per coin: $378)

Position would be worth $115.1 million — net profit $97 million

Buyer: Unknown

August 22, 2016: 2,700 bitcoins sold at a value of $1.6 million (price per coin: $585)

Position would be worth $6.5 million — net profit $4.9 million

June 30, 2014: 30,000 bitcoins sold at a value of $19.4 million (price per coin: $647)

varsa kesin tutar diyebilecegimiz coin hemen alalim