eMachine adlı üyeden alıntı

Merhaba,

Goruslerin icin tesekkurler. Bilgi sahibi olmak icin soruyorum, e-ticaretini ana isin olarak mi calistiriyorsun yoksa ek is olarak mi? Cunku 30-40bin TL ciro icerisinde sirket giderlerin, vergiler, sigorta, emeklilik vs de var. Bu arada tebrik ederim.

Not: Farz edelim yukarida yazdigin gibi anlastik, adserver uzerinden cironu 2'ye katlama sansim var.

Teşekkür ederim ama adserver üzerinden ciromu 2 katlamak bana ne kazandiricak senin söyledigini yanliş anlamadıysam senin yanina gelecek kişi e ticaret sitesini senin şirketinin altina geçirip senin yaninda çalişan olarak maaş almayacak mi senin yanina geldikten sonra sana getirdiğim e ticaret sitesi 300 bın tl kazansada benım bundan karim olacak mi yoksa belirlenen aylik ücretmi alacak örnek 50 bın tl maaş gibi veya anlaşilan maaş neyse o ekstra olarak diyelim ki oraya getirdim e ticaret sitem ciro yapamadı o zaman ne olacak tekrar türkiyeye mi gelecegim aslinda bunlarin ucu cok açik gerçekten iyi sözleşme yapilmaliki ileride büyük problemler çıkmasin