main adlı üyeden alıntı

Şehrim için hep böyle bir site yayınlamak istemişimdir. Yıllar önce bundan 4 sene öncesinden beri hep hevesdir bende. Girişimlerde bulundum açtım fakat yaptırdığım psd html css temayı scripti dökümüne başlayan arkadaş yarı yolda bıraktı. Sorunlar vardı daha sonrasında dosyaları ne yaptım bilmiyorum. Kullanılabilir bir scripti aslında parasını'da verdim fakat sahip çıkmamışım silinmiş gitmiş. Eskişehir' de bu tarz site sayısı oldukça fazla, aktif olarak yayındalar fakat hep bir eksikleri var gibi görüyorum. Daha güzel olabilirdi diye. Bakalım belki yine eser sizden esinlenir Eskişehir için bu tarz bir site açabilirim. Hayırlı uğurlu olsun Allah utandırmasın.

Teşekkür ederim, eğer yapabileceğiniz düşünüyorsanız, biz bu projeleri diğer sitelere kuracağız domainler mevcut, hosting mevcut her şey kurulacak, siz sadece yönetecek ve işleyişini sağlayacaksınız. Bu şekilde tüm illerde çalışma arkadaşları düşünüyor. Türkiye'deki illeri dijital ortamda doğrulaştırma, milli serveti ve bir çok şeyi korumayı hedefliyoruz.