wmaraci reklam
lidertakipci

1.000 TL İle En İyi Yatırım?

111 Mesajlar 22.846 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

maksimos maksimos WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek reklam
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad G** A**
  • Mesajlar 25
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 1, (%100)
oha diyorum. eskiden borsa vardı, doviz vardı, altın vardı. bunlar ne böyle yaaa :)
bin tl ile yatırımda zor iş de zor bence hiç bir şey yapma en azından bin tl cebinde kalır

wmaraci
reklam

metapak metapak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1052
  • Beğeniler 134 / 491
  • Ticaret 19, (%100)
Burada çiftlik, maden, inek veya tavultan bahseden kimse hayatında bu işlerle pra kazanmış kişiler değil. Tek umutları ya tutarsa.
1000 tl lik bir yatırım bütçeniz varsa beklemenizi ve yeni açılacak olan girişimcilik sitesi rehberiyle o parayı yatırmanızı tavsiye ederim.
Karatius

kişi bu mesajı beğendi.

AliTasc1 AliTasc1 www.alitasci.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Grafik&Editör&WP
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 583
  • Beğeniler 45 / 190
  • Ticaret 11, (%100)

cihanuysal adlı üyeden alıntı

Al sat yapmak istiyorum da fatura kesmek lazım. O sıkıntı

Tam emin değilim ama şahıslar da satış faturası düzenleyebiliyor. Bunu yakininizda bulunan bir muhasebeci veya malı müşavirden öğrenebilirsiniz.
Eğer fatura ve kargo işleri ile uğraşmak istemiyorsanız satış ortaklığı yapabilirsiniz. Instagram da ortaklık veren butik ve satış sayfaları bulunmaktadır. Dm atarak detaylı görüşebilirsiniz.

cihanuysal cihanuysal Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** U**
  • Mesajlar 210
  • Beğeniler 6 / 15
  • Ticaret 0, (%0)

JonnedRyan adlı üyeden alıntı

Burada çiftlik, maden, inek veya tavultan bahseden kimse hayatında bu işlerle pra kazanmış kişiler değil. Tek umutları ya tutarsa.
1000 tl lik bir yatırım bütçeniz varsa beklemenizi ve yeni açılacak olan girişimcilik sitesi rehberiyle o parayı yatırmanızı tavsiye ederim.

Yeni açılacak girişimcilik sitesi derken hocam? Anlamadım
Hattab173

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

gencboy gencboy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek yönetici
  • Konum Kırşehir
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 19
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Şu siteyi incelemeni öneririm !

www.onlinepara.net

radyomevlana radyomevlana WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Burdur
  • Ad Soyad Y** C**
  • Mesajlar 542
  • Beğeniler 177 / 178
  • Ticaret 2, (%100)
Facebook, twitter veya instagram hesabı satın alıp güzel şeyler yapılabilir üstadım.

domainpages domainpages WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 40 / K
  • Meslek Yazılım Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 12
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
1. Soru: Ciftlik.im gibi siteler var burada şöyle bir mantık var. 10 liralık tavuk alıyorsunuz (sanal, oyun) sonra tavuktan her gün siteye girip yumurtaları toplayıp satıyorsunuz . Ve ay sonunda toplamda 15 liralık yumurta oluyor ve bunu banka hesabınıza çekiyorsunuz. Bu para helal mi? Haram mı? Neden?
2. Soru: Başka bir sitede para yatırıyorsunuz site bitcoin ticareti yapıyor ve her gün yüzde 1-2 kazanç veriyor. Bu para helal mi? Haram mı? Neden?
Değerli kardeşimiz,

Cevap 1:

Böyle bir işlem meşru değildir; çünkü gerçek ve fiziki olarak mevcut bir malın alım ve satımı yoktur. Sonuç paradan para kazanmaktır, bu da faizciliktir.

Cevap: 2:

Paranın para sayılan bir başka şeyle alım satımı ancak raic bedelle ve peşin olursa caiz olur. Bitcoin ticareti anlatılan şekliyle caiz değildir.

noop noop WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek domain alınır-satılır
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 688
  • Beğeniler 73 / 264
  • Ticaret 7, (%100)
1. Soru: Ciftlik.im gibi siteler var burada şöyle bir mantık var. 10 liralık tavuk alıyorsunuz (sanal, oyun) sonra tavuktan her gün siteye girip yumurtaları toplayıp satıyorsunuz . Ve ay sonunda toplamda 15 liralık yumurta oluyor ve bunu banka hesabınıza çekiyorsunuz. Bu para helal mi? Haram mı? Neden?
2. Soru: Başka bir sitede para yatırıyorsunuz site bitcoin ticareti yapıyor ve her gün yüzde 1-2 kazanç veriyor. Bu para helal mi? Haram mı? Neden?
Değerli kardeşimiz,

Cevap 1:

Böyle bir işlem meşru değildir; çünkü gerçek ve fiziki olarak mevcut bir malın alım ve satımı yoktur. Sonuç paradan para kazanmaktır, bu da faizciliktir.

Cevap: 2:

Paranın para sayılan bir başka şeyle alım satımı ancak raic bedelle ve peşin olursa caiz olur. Bitcoin ticareti anlatılan şekliyle caiz değildir.

helal ve harama gerek kalacağını sanmıyorum. bunlar ************** siteler. 3 ay 5 ay şu kadar para kazandınız diyecek ve birden kapanıp toplanan tüm parayı alıp kaçacaklar.
mexnet

kişi bu mesajı beğendi.

BySaNCeZ BySaNCeZ WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek ö.g.g
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 1194
  • Beğeniler 405 / 330
  • Ticaret 9, (%100)

Loving adlı üyeden alıntı

https://tr-1.ciftlikbank.com/

buraya üye ol dostum vergin yok elektik yok su yok personel derdi yok devlet onaylı sistem.
ben 8000 tl yatırdım yılda 25 bin TL getirisi var aylık alıyorum ama ben 2,137 TL para geliyor 4 ayda paramı amorti ettim 8 ay sistem bana çalışıyor.

Eşe dosta tavsiye ediyorum. En son dayım arabasını satıp yatırım yaptı gerisini sen düşün.

5000 tl ve üzerine sözleşme gönderiyorlar zaten hemen. merak ettiğin yer olursa özelden anlatırım.

Ödeme kanıtı varmı bu sistemle gider 8000 kredi çeker millet 2.000 olarak oder her ay ozaman herkes yapar bu işleri saçma geldi bana :)

Her Kul Kendi Kaderini Yaşarmış..

endymion endymion Bir ademoğlu Kullanıcı
  • Üyelik 21.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yüksek Mühendis-Webmaster,
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** C**
  • Mesajlar 124
  • Beğeniler 23 / 33
  • Ticaret 2, (%100)

furki1906 adlı üyeden alıntı

Hocam kumbarakutum adında bir şirket var forex piyasasında çalışıyorlar 6 ayda 1 000 tl niz 15000 tl oluyor şirket yatırımlara garanti veriyor %1500 kazanç sağlıyorsunuz ödeme kanıtları facebook sayfasında mevcut
Referans linkim https://www.kumbarakutum.com/Home/refuyeol/kumbarakutum-277553
Referanssız link https://www.kumbarakutum.com
Referans linkinden kayıt olursanız danışmanınız ben oluyorum her konuda yardımcı olabilirşm tavsiye ederim

ya arkadaş adamlar bu kadar süper dupper amazing şirket falan da
web sitesine bakıyosun adamlar forum sayfasını mybb yapmış.
Hadi geçtim onu en azından sitedeki türkçe karater sorununu çözeydin
ayrıca böyle bir sistem olsa 100 lirayı kendileri koyarlardı 1500 yaparlardı
1000 koyarlardı katlarlardı. İnsanların çaresizliklerini fırsata çevirmekten, yıkmaktan yakmaktan başka ne biliyoruz.
yani ne desem bilemedim...

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al