wmaraci reklam
lidertakipci

1.000 TL İle En İyi Yatırım?

111 Mesajlar 23.033 Okunma
wmaraci reklam

Lokasyon123 Lokasyon123 İNTERAKTİF YAZILIM 80 TL Kullanıcı
  • Üyelik 11.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 2883
  • Beğeniler 363 / 319
  • Ticaret 2, (%100)
Hocam sen sen ol çiftlik tarzı şeylere inanma epulyum falan bunlar boş iş sana tavsiyem bir web sitesi ac ve 1kya bir aktif facebook sayfası al aktif olmasına dikkat et yada 1klik reklam ver riskli bir yatırım olabilir yada öyle gelebilir ama en garanti yatirimlardan birisidir proje geliştirmem gerekli ama basit işlere girme sektör takibi yaparak gir ise yatırdığım paradan fazla kazanırsın

Yada android uygulama yaptır yada eğitimine yatır hem kendin öğrenmiş olursun hemde bu paranın 100 katını bile çıkarabilirsiniz
mexnet Mars

kişi bu mesajı beğendi.

https://wmaraci.com/forum/script-alisverisi/interaktif-sozluk-benzeri-php-pdo-yazilim-simdi-indirimde-533214.html
wmaraci
reklam

kesintisizhost kesintisizhost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 66
  • Beğeniler 6 / 17
  • Ticaret 5, (%100)
Yapabileceğin en mantıklı işi söylüyorum. Bir instagram sayfası al o paraya 50 bin 60 bin beğenili ama hedef kitlenin kadın ağırlıklı olmasına özen göster ve kesinlikle organik olsun. Elinde hala para kalacaktır. O parayla da instagram hesabına çok küçük miktarlarla sponsor bas. Tabii o sırada çok kaliteli bayan odaklı paylaşımlar yap 2 ayın sonunda sayfayı 100k yap ondan sonra gönderi bazlı istediğin gibi reklam alabilirsin. Bu şekil yaparak haftada 100 200 arası kazanan bir çok insan var. (minimum)
ArinArslan

kişi bu mesajı beğendi.

furki1906 furki1906 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Yazılım Uzmanı
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 90
  • Beğeniler 24 / 10
  • Ticaret 0, (%0)

endymion adlı üyeden alıntı

ya arkadaş adamlar bu kadar süper dupper amazing şirket falan da
web sitesine bakıyosun adamlar forum sayfasını mybb yapmış.
Hadi geçtim onu en azından sitedeki türkçe karater sorununu çözeydin
ayrıca böyle bir sistem olsa 100 lirayı kendileri koyarlardı 1500 yaparlardı
1000 koyarlardı katlarlardı. İnsanların çaresizliklerini fırsata çevirmekten, yıkmaktan yakmaktan başka ne biliyoruz.
yani ne desem bilemedim...

Kardeş onlarda yatırım yapıyo üzerine üyelerin yatırımlarınıda değerlendirip kârına kâr katıyo biraz araştır kafanıza göre bişeyler yazıyosunuz

Mars Mars WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 176
  • Beğeniler 37 / 28
  • Ticaret 2, (%100)
Reklamlara bak ya. Bunların banlanması gerekmiyor mu?
53456

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

ferzileyto ferzileyto Better Call Fevzi ! Kullanıcı
  • Üyelik 16.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek E-Ticaret
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 1233
  • Beğeniler 188 / 420
  • Ticaret 12, (%100)
-Benim mesajıma kadar onlarca saadet zinciri çiftlik ot fok bir sürü şey yazılmış. Onlara değil 1000 Tl, 1 TL dahi verme.
- Blog aç seo yap vb bunlar 1000 TL ile olacak işler değil ve kısa zamanda olacak işler değil.
- Altın yatırımı mantıklı ancak yanına 2 sıfır daha atarsan miktarın o zaman mantıklı.

Al benden sana bir tavsiye, ben son 2 ayda fazla ilgilenmemiş olmama rağmen 3-4 satış yaptım ve 500 lira civarı kazanç bıraktı. Letgo'ya gir, kendi civarında satılan, piyasasına göre uygun fiyatlı ve temiz bisikletler bul. Ölümüne pazarlık yap. Bisikletleri al, 10-15 liraya lamba takımı, 10 liraya zincir, korna süs birşeyler ekstradan tak. Frenlerini ayarla, zincirleri yağla, bisikletleri güzelce temizle. Sonrasında ortalama %60-100 arası kar marjı ile satabiliyorsun, ki havalar artık son yağmurlu zamanlarını yaşıyor, önümüz yaz, okulların kapanmasına 15 gün var, cayır cayır satarsın

endymion endymion Bir ademoğlu Kullanıcı
  • Üyelik 21.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yüksek Mühendis-Webmaster,
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** C**
  • Mesajlar 124
  • Beğeniler 23 / 33
  • Ticaret 2, (%100)

furki1906 adlı üyeden alıntı

Kardeş onlarda yatırım yapıyo üzerine üyelerin yatırımlarınıda değerlendirip kârına kâr katıyo biraz araştır kafanıza göre bişeyler yazıyosunuz

saadet zincirleri ile binlerce liramı kaybettim.
Dünyanın hiçbir sektöründe böyle bir kazanç şekli yok. Eğer bahsettiğin şekilde kazanılsa idi herkes zengin olurdu.
İnsanları kandırmaktan vazgeçin. Bu tip zincirlerde birinin parası diğerine ve diğerine aktarılır. Sonunda batış kaçınılmazdır. İnsanları kandırmayın.
Sanıyorsunuz ki herkes salak bir siz akıllısınız.
Helal peşinde koşun helal!
53456

kişi bu mesajı beğendi.

darkknightt darkknightt WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** C**
  • Mesajlar 1132
  • Beğeniler 72 / 318
  • Ticaret 1, (%100)
bana ver 1 yıl sonra 1000tlni 15000 olarak verebilirim belki :D

sterk sterk boş kalsın olunca yazarım Kullanıcı
  • Üyelik 29.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Atama bekliyor
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** Y**
  • Mesajlar 1296
  • Beğeniler 339 / 338
  • Ticaret 6, (%100)

ferzileyto adlı üyeden alıntı

-Benim mesajıma kadar onlarca saadet zinciri çiftlik ot fok bir sürü şey yazılmış. Onlara değil 1000 Tl, 1 TL dahi verme.
- Blog aç seo yap vb bunlar 1000 TL ile olacak işler değil ve kısa zamanda olacak işler değil.
- Altın yatırımı mantıklı ancak yanına 2 sıfır daha atarsan miktarın o zaman mantıklı.

Al benden sana bir tavsiye, ben son 2 ayda fazla ilgilenmemiş olmama rağmen 3-4 satış yaptım ve 500 lira civarı kazanç bıraktı. Letgo'ya gir, kendi civarında satılan, piyasasına göre uygun fiyatlı ve temiz bisikletler bul. Ölümüne pazarlık yap. Bisikletleri al, 10-15 liraya lamba takımı, 10 liraya zincir, korna süs birşeyler ekstradan tak. Frenlerini ayarla, zincirleri yağla, bisikletleri güzelce temizle. Sonrasında ortalama %60-100 arası kar marjı ile satabiliyorsun, ki havalar artık son yağmurlu zamanlarını yaşıyor, önümüz yaz, okulların kapanmasına 15 gün var, cayır cayır satarsın

Aynısını bende yapmıştım. 40 TL ye bisiklet aldım. Zincir lastik bozuktu kendim alıp tamir ettim. 150 TL ye sattım temiz para.
Konu sahibi ise bu tür yatırımlara güvenme en basitinden bende bundan 4 yıl öncesinde o tarz sitelerde 100 $ birikti ve hesabıma çekmek istedim site benim şifremi değiştirdi. Üstelik ödeme kanıtlı tabikide sonradan baktım ki hepsi yalanmış. Biraz daha para birikin bazı firmalar bayi veriyor onları alın meşale çiğ köfteci, kahve dünyası, baba döner( turkiyede en çok giden ). Yaz googleye bayilik veren diye her sey cikiyor.Yanı kısacası helal para olsun. Yok kardeşim haram yoldan daha kisa diyorsan peki sen hic soru gelsin Cocgun var mı bilmem ama sen hiç çocukların kursagindan haram ekmek gecişi misini ? Damardan bir soru oldu ama oyle. Yüce rabbim herkesin bereketini veriyor yeter ki sen çalış.

Kotil Kotil Son oynayışlar.. Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Ögrenci / Yazar / Editör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2157
  • Beğeniler 1092 / 743
  • Ticaret 90, (%99)
Herkes bos bos seyler demis yok 150 kati vs vs. Btc ve altin guzel birsey ama belirsiz ne olacagi ancak gecmise baktikmi degerlenecek gibi duruyor. 1000 TL gelirli site alinir hocam alirsiniz 600 civarinda bit miktara geri kalan 400 ile siteyi besletsiniz daha iyi olur. Simdi benim site fikrime laf edecek olanlar olabilir ama emin olun bende inanmazfim ama cok ufak yatirim yaptim bisiler getiriyor. Gireceksende hocam warez tarzi birseye girersen dsha cok kazanirsin.

Live Live Kullanıcı
  • Üyelik 02.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Entrepreneur / W. Dev.
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad K** D**
  • Mesajlar 276
  • Beğeniler 77 / 75
  • Ticaret 25, (%100)
Altcoin yatırımı yapılabilir.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al