wmaraci reklam

En Mutlu Anınız ? ( Videolu şekilde bekliyorum ). :)

8 Mesajlar 935 Okunma
smmexpress

opencartim opencartim Bir Umuttur Yaşamak! Kullanıcı
  • Üyelik 13.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek E-Sporcu!
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 1184
  • Beğeniler 373 / 373
  • Ticaret 26, (%100)
Selamlar WmAracı Ailesi

Bazı arkadaşlarımız bilir, yeni projem olan storify.org - Samimi sosyal medya platformu için aşırı derece fikir arayışları içerisindeyim, üretkenliğimi konuşturmak istiyorum.

Bu yüzden asıl amacım Türkiyede yeni nesil bir sosyal medya platformu oluşturmak. (Sosyal medya platformu) demek sadece haberler, teknoloji bilmem facebook şu güncellemeyi yaptı, yok snapchat'te herkes kedi oldu değil.

Samimi sosyal medya platformu tamamen samimiyet üzerine kurulmuş olabilicek içeriklere de yer vermek istiyorum, bu yazı içeriği de olabilir ayrıca, video içerikleride. Sosyalleşmek adına bir çok farklı stratejiler de geliştiriyorum ve düşünüyorum plan proje yapmak için.

# Bu yüzden aklıma bi fikir geldi tabiki bazı üyeler bunu kabul etmeyebilir ve kötü eleştire bilir. Sitemde Sizden gelenler bölümü oluşturup, burada video içeriklerine yer vermeyi düşünüyorum.

İlk olarak bu fikri, hayata geçirebiliceksem WmAracı üzerinden hayata geçirmeyi düşündüm. Sorumuz şu: Hayattaki en mutlu anınız nedir?

Destek olmak ve katılmak isteyen arkadaşlarımız, abilerimiz, ablalarımız bu soruyu videolu yanıtlayarak bana gönderebilirlerse eğer, hepsini birleştirip video haline getiriceğim. Örnek X üyesi videolu yanıtladı yolladı, videosunun altına WmAracı logosunu ekleyip /üyenicki şeklinde ekliyiceğim.

Daha sonrasında, bir makele yazarak konu ile ilgili, sitemde Sizden Gelenler bölümünde paylaşıcağım ve Videoyu altına ekleyeceğim bu arada YouTube kanalıma da yüklüyeceğim. Video başlığını ise WmAracı Üyelerine Sorduk: Hayattaki En Mutlu Anınız Nedir? şeklinde kanalımızda da paylaşıcağım.

Daha sonra bu fikrimi, diğer aktif olduğum forumlarda da paylaşıcağım.

Örneğin X Üyelerine sorduk: En duygusal anınız nedir? şeklinde gidicek.

Bu farklılık düşüncesi olan projeme destek olmak isterseniz, En mutlu anınız nedir? soruna cevap olarak, videolu yanıt vererek bana gönderebilirsiniz.

Şimdiden, destek olabilicek ve kötü eleştiri yapıcak kişilere teşekkür ediyorum.

Katılım sağlayabilicek kişilerin video kenarına WmAracı Logosu / Üye Nicki yazmam konusunda, isteğe bağlı olarak yapılabilir.

Logo Kullanımı hakkında cgrclk admin herhangi bir sorun olmaz ise, bu şekilde ekleme sağlayacağım şimdiden ilgi gösterip göstermeyen herkese çok teşekkür ediyorum.

İyi forumlar.
eiskur

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

MesuT MesuT Kullanıcı
  • Üyelik 02.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 1830
  • Beğeniler 1585 / 557
  • Ticaret 2, (%100)
İsin icine video girince kimse yanasmamis sanirim :)
opencartim

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 13.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek E-Sporcu!
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 1184
  • Beğeniler 373 / 373
  • Ticaret 26, (%100)

MesuT adlı üyeden alıntı

İsin icine video girince kimse yanasmamis sanirim :)

biraz öyle oldu :)
MesuT

kişi bu mesajı beğendi.

WWT WWT NazımYılmaz Kullanıcı
  • Üyelik 09.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Web Tasarım Departman Sorumlus
  • Konum Konya
  • Ad Soyad N** Y**
  • Mesajlar 340
  • Beğeniler 86 / 94
  • Ticaret 2, (%100)
bence biraz daha orjinal bişeyler bulun hocam :) şu saatten sonra yapacağın şey her ne olursa olsun bence mantık şöyle olmalı:

" insanlar sizin platforma girecek, ya kendisi paylaşacak ya da daha önce paylaşılmışlara bakacak, daha sonra bu içeriği facebook'da paylaşabilecek. ancak öyle bir mantık olacak ki, mesela facebook'da youtube videosu paylaşmak gibi. ya da facebook da linkedin hesabı, snapchat hesabı paylaşmak gibi. "

fikir olması açısından nacizane.
iyi forumlar
opencartim

kişi bu mesajı beğendi.

Kişisel : nazimyilmaz.com.tr
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 13.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek E-Sporcu!
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 1184
  • Beğeniler 373 / 373
  • Ticaret 26, (%100)

WWT adlı üyeden alıntı

bence biraz daha orjinal bişeyler bulun hocam :) şu saatten sonra yapacağın şey her ne olursa olsun bence mantık şöyle olmalı:

" insanlar sizin platforma girecek, ya kendisi paylaşacak ya da daha önce paylaşılmışlara bakacak, daha sonra bu içeriği facebook'da paylaşabilecek. ancak öyle bir mantık olacak ki, mesela facebook'da youtube videosu paylaşmak gibi. ya da facebook da linkedin hesabı, snapchat hesabı paylaşmak gibi. "

fikir olması açısından nacizane.
iyi forumlar

Öneriniz için teşekkür ediyorum.

SametTEKE SametTEKE WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 1524
  • Beğeniler 894 / 646
  • Ticaret 4, (%100)
Hocam güzel olmuş da Blogger altyapısı ne kadar yeterli olur bilemiyorum. Tasarım ve logo değişmeli diye düşünüyorum. Konu biraz dağıldı ama :)
opencartim

kişi bu mesajı beğendi.

KartPazar KartPazar Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ön Ödemeli Kart Satışı
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad B** U**
  • Mesajlar 1135
  • Beğeniler 160 / 373
  • Ticaret 16, (%100)
Kimse ilgilenmemiş çünkü yanlış yerdesin. Benim facebook hesabım onlarca şirketin sayfasında yetkili ve facebook kullanmaya mecburum ama toplamda 60 arkadaşım var. En son 2015 yılında paylaşım yapmışım. Tüm popüler sosyal medya ağlarının tarihini, işleyişini, geleceğe dair planlarını takip ederim ama benim değil Pelinsu'nun 5000 arkadaşı vardır. Pelinsu sosyal medyanın nasıl çalıştığını anlamaz ama nasıl kullanacağını bilir. Bir gün içerisinde 45 fotoğraf, 15 video atabilir. Ah bir de cool bir mekana gittiyse yansın likelar :)

Eğer yaptığın işte ciddiyse pazarını tanımakla başlamanı tavsiye ederim.
opencartim

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 13.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek E-Sporcu!
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 1184
  • Beğeniler 373 / 373
  • Ticaret 26, (%100)

SametTEKE adlı üyeden alıntı

Hocam güzel olmuş da Blogger altyapısı ne kadar yeterli olur bilemiyorum. Tasarım ve logo değişmeli diye düşünüyorum. Konu biraz dağıldı ama :)

BetAjans adlı üyeden alıntı

Kimse ilgilenmemiş çünkü yanlış yerdesin. Benim facebook hesabım onlarca şirketin sayfasında yetkili ve facebook kullanmaya mecburum ama toplamda 60 arkadaşım var. En son 2015 yılında paylaşım yapmışım. Tüm popüler sosyal medya ağlarının tarihini, işleyişini, geleceğe dair planlarını takip ederim ama benim değil Pelinsu'nun 5000 arkadaşı vardır. Pelinsu sosyal medyanın nasıl çalıştığını anlamaz ama nasıl kullanacağını bilir. Bir gün içerisinde 45 fotoğraf, 15 video atabilir. Ah bir de cool bir mekana gittiyse yansın likelar :)

Eğer yaptığın işte ciddiyse pazarını tanımakla başlamanı tavsiye ederim.

Önerileriniz için çok teşekkür ediyorum, ama şurda atladığınız birşey var Blogger alt yapısı diye hiç birşey olmayacak değil, Dünya teknoloji devi google'nin kendi barındırma hizmeti kadar güvenilir olabiliceği başka bir şey görmüyorum, onlarda insanlara yardımcı olmak adına bir çok ücretsiz hizmet sağlıyorlar. Hit konusunda da hiç bi sorun çıkmıyor, barındırma konusunda da. Blogger olupta günlük 15 - 20 K tekil hiti olan siteler biliyorum.

Öncelikle, Röportaj konusuna da giriş sağladım.
1. Olarak Güzel Hosting Kabul etti soruları gönderdim sağolsunlar.
2. Olarak Türkiyede olan yeni girişim pratiXrm.com da kabul etti bilgi bekliyorum.

Amacım ayrıyetten, Türkiye'den çıkan girişimler ve/veya yeni girişimlere de yer verip, birazda olsa tanıtabilme fırsatımız olursa ne mutlu bize.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al