wmaraci reklam

Online Crm uygulaması yaptırılacak

3 Mesajlar 554 Okunma
wmaraci reklam

halilozcevik halilozcevik WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Genel Müdür
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** Ö**
  • Mesajlar 270
  • Beğeniler 233 / 60
  • Ticaret 20, (%100)
Arkadaşlar merhaba ;

linkteki gibi bir admin dashboard satın alacağım ve buna zamanla şirketimiz içinde gerekli olacak yazılımları yaptıracağım bir crm programı olacak.

Şuanda ilk aşamada ihtiyacım bunu alacağım ve sol menüden şuanlık sadece ürün seri numara takip bölümü yazılacak. Soldaki Seri Numara bölümüne girince sattığım ürünün etiketi üzerindeki seri numarayı bu alana gireceğim ve o ürünün kime satıldığını,ürünün bilgilerini falan gireceğim. Daha sonrasında seri numaradan ürünü arayabileceğim bir arama bölümü olacak. Ayrıca Tamir bölümü yazılacak ve tamire gelen ürünün seri numarasını yazınca sisteme bana ürünün sayfasını getirecek ben oraya yapılan işlemleri falan ilgili bölümlere girip çıktısını alacağım bu bilgiler sistemde kalacak. Daha sonra ürün bir kere daha tamire gelirse seri numarasından arayıp daha önce ürüne yapılan işlemleri görebileceğim. Yani bir nevi ürünün künyesi olacak.

Program zamanla bayi paneli vs birçok alan eklenecek ve işi alan arkadaşa verilecek o işler de.

İlk aşamada seri numara ve tamir bölümü için fiyat tekliflerinizi bekliyorum. Sadece yazılımını yapacaksınız benim website linkim üzerinden kendi sunucumda olacak

www.kadinsalyasam.com
wmaraci
reklam

wdrleo wdrleo Back-end Developer Kullanıcı
  • Üyelik 12.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Full-stack Developer
  • Konum Konya
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 226
  • Beğeniler 39 / 81
  • Ticaret 14, (%100)
Turizm ve Sigorta sektörlerinde yapılmış referans niteliği taşıyan 3 adet CRM projemiz var. Bunları sizlere örnek sunabiliriz.
Detayları pm olarak ilettim.

karahan07 karahan07 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek yazılımcı
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 36
  • Beğeniler 5 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
pm alabilir miyim

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al