Keyifli forumlar herkese ornek verecegim aslinda mailime gelen uyari yazisinida burada paylasmak isterdim ancak gerek yok newyorktaxiservices.com domaini dusmustu bende aldim aradan 6 ay gecti newyorkta x avukatlik burosundan dava yazisi geldi kendimde newyorkta yasiyorum herneyse aradim avukatimi dedimki boyle bi durum var ozamanlar domainlerle yeni tanisiyorum avukatimin bana soyledigi hicbir sey alamazlar yapamazlar olmustur :) kaldiki domaini dusurmeseydin :) hicbir netice alamadilar dava acmaya bile yeltenemediler cunku Ben cevap yazdigimda gayet kisa ve oz aciklayici ve gayet alayci bir sekilde dedimki that domain was expired and I got it from xxxx Web site but if you wanna get your domain back you have to pay 50 000 us $ yani domain dustu aldim eger geri almak istiyorsan 50 bin dolar odemek zorundasin :) istedigin yere git dava ac dedim netice kocaman bir hic rahat olun turkiyede insanlari korkutup kandiriyorlar madem oyle eger cok onemli isler yapacaksan devret domaini bende kalsin istedigin zaman geri veririm gelsinler benden alsinlar :))