pmehmet adlı üyeden alıntı

warez tema ya da eklenti mi kullanıyorsun

Warez ama dedigim gibi tema orjinali cok eski neredeyse tum kodlari degistirdim performansda arttirmak icin. Tum dosyalara baktim editledim. Herhangi bir backdoor goremedim..

isyerlerimcom adlı üyeden alıntı

Kullanmakta olduğunuz ftp programı'nı tüm regedit kayıtları da dahil kaldırıp yeniden kurmayı deneyin hocam.

Birşeyler yerine oturmaya basladi galiba hocam asagida anlatiym.

HerAlanda adlı üyeden alıntı

Daha önce Cute Ftp programında sıkıntı yaşamıştım bende. Sürekli virüs uyarısı veriyordu site temada farklı kodlar görüyordum. Filezilla kullandıktan sonra sıkıntım kalmadı. Sorun birçok şeyden olabilir tek tek denemek lazım..

Hocam Normalde CyberDuck ftp ve filezella kullanıyorum. Cute Ftp portable vardı bende 2-3 yil once toplu arsivle indirdim hiç kullanmadim bir ara acil isim oldu internet kafeye gidip(guvenilir bilgisayarlara ben format attim kurdum) usb den cute ftp yi kullandim. Simdi Düşündüm birazda o zamandan beri bu olaylar oluyor. Ama o zamandan beri şifreleri onlarca kez degistirdim.

society adlı üyeden alıntı

hocam Hamza Şamlıoğlu nun bir makalesini okumuştum orada wp-config dosyasını farklı isimle backup aldıysanız hackleyebiliyorlar. istersen pm olarak makaleyi atabilirim.

Yok hocam tum yedekler bilgisayarımda.