Merhaba arkadaşlar yurtdışında yaşadıgım ve yeme icme üzerine bir dükkanda çalıştıgım icin sitemede vakit bulamadıgımdan satıyorum.

Site Adresi: www. soralsat .com Siteyi inceleyerek Lütfen PM Olarak Bir fiyat teklifinde Bulunun satis Sadece bir kisiye yapilacaktir...

Site ismini burdan vermek istemiyorum google cikmamasi icin özelden veya Whatsapp üzerinden bilgi verebilirim. Telefonum 004915147036788 buradan bana ulasabilirsiniz.

Sitenin baslica özellikleri
Sitenin tasarimi icerigi kesinlikle baska hic biryerde yoktur tamamen kisiye özel tasarlatilmistir.
Siteye bagli calisan Android ve ios uygulamalarida vardir.
Cep telefonu uygulamalarina uzaktan mesaj atabilme ilan aralarina reklam yerlestirebilme ve sikayet edilen ilanlarin kontrolu kisiyi tarihe göre cezalandirma banlama meaajlara bakabilme özelligi ilan ekleme tarihlerini degistirebilme özellikleri mevcuttur.
Google maps üzerinden calismaktadir kisiye en yakin ilanlari siralar cep uygulamalarindada bu özellik var scripttede gercekten ilgilenecek böyle bir ise baslamak isteyen biri iseniz benimle iletisime gecebilirsiniz. Fiyatı herseyi incelediginizde konusabiliriz. Site su anda aktiftir.