wmaraci reklam
lidertakipci

Görsel deki Logoyu nasıl yapabilirim

12 Mesajlar 1.815 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

MesuT MesuT Kullanıcı
  • Üyelik 02.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 1830
  • Beğeniler 1585 / 557
  • Ticaret 2, (%100)
Arkadaslar internette logo ararken bi logoya denk geldim Resmi aşşağıda bunun aynısını nasıl yapabilirim ? Hangi program kullanmam gerekir ?

wmaraci
reklam

MesuT MesuT Kullanıcı
  • Üyelik 02.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 1830
  • Beğeniler 1585 / 557
  • Ticaret 2, (%100)
Arkadaşlar gerek kalmadı Logoyu buldum :)

hasanyilmaz hasanyilmaz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Bilişim
  • Konum Bilecik
  • Ad Soyad H** Y**
  • Mesajlar 67
  • Beğeniler 14 / 17
  • Ticaret 4, (%100)
Bence aynısını kullanma ilerde basına is açabilir büyük ihtimal logonun hakları alınmıştır, bazen aynısını bırak benziyor diye bile sıkıntı çıkabiliyor. Bence iyi bir grafiker e özgün logo yaptır hocam.
MesuT

kişi bu mesajı beğendi.

MesuT MesuT Kullanıcı
  • Üyelik 02.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 1830
  • Beğeniler 1585 / 557
  • Ticaret 2, (%100)

hasanyilmaz adlı üyeden alıntı

Bence aynısını kullanma ilerde basına is açabilir büyük ihtimal logonun hakları alınmıştır, bazen aynısını bırak benziyor diye bile sıkıntı çıkabiliyor. Bence iyi bir grafiker e özgün logo yaptır hocam.

Hocam logo abode nin Logo ve grafik sattıgı site :D ama yapmadım baska bı tane buldum Freepik te aşşağıdakını ındırdım onu kullanacagım. sizce nasıl ?
http://www.freepik.com/free-vector/colorful-abstract-logo-with-letter-w_844282.htm

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 29.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Bilişim
  • Konum Bilecik
  • Ad Soyad H** Y**
  • Mesajlar 67
  • Beğeniler 14 / 17
  • Ticaret 4, (%100)
MesuT Valla hocam hiç takip etmisligim yok hangi sitede grafik satarlar nerede ticareti olur bilmem duydugum bir kaç site vardı onları da hatırlamıyorum ben çok dikkat etmedim logoya içinde yazıyormuş aslında. Ben Google den bulup aynısını çizip vektor halini yapacaksın sandım :) Hangi amaca hizmet edecek bu logo, o harfler yapacağınız ısın harfleri mi vs onları bilmeden bişey diyemem ama baktım logo biraz bana karışık geldi daha şade ve şık bir şey olabilir tabi nerede kullanacağınıza bağlı hocam :D

Pakmedya Pakmedya Güven ! Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Grafik Tasarımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** P**
  • Mesajlar 297
  • Beğeniler 115 / 145
  • Ticaret 34, (%100)

ticari kullanım olmadıgı süre problem olmaz insanları yanlış bilgilendirme

MesuT MesuT Kullanıcı
  • Üyelik 02.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 1830
  • Beğeniler 1585 / 557
  • Ticaret 2, (%100)

MesuT Valla hocam hiç takip etmisligim yok hangi sitede grafik satarlar nerede ticareti olur bilmem duydugum bir kaç site vardı onları da hatırlamıyorum ben çok dikkat etmedim logoya içinde yazıyormuş aslında. Ben Google den bulup aynısını çizip vektor halini yapacaksın sandım :) Hangi amaca hizmet edecek bu logo, o harfler yapacağınız ısın harfleri mi vs onları bilmeden bişey diyemem ama baktım logo biraz bana karışık geldi daha şade ve şık bir şey olabilir tabi nerede kullanacağınıza bağlı hocam :D

Wordpress Temalari olan bir sitem için

• Üyelik 29.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Bilişim
  • Konum Bilecik
  • Ad Soyad H** Y**
  • Mesajlar 67
  • Beğeniler 14 / 17
  • Ticaret 4, (%100)

Pakmedya adlı üyeden alıntı

ticari kullanım olmadıgı süre problem olmaz insanları yanlış bilgilendirme

Öncelikle hitap şeklini değiştir ondan sonra eleştiri yap.
Asıl sen yanlış bilgilendirme, ben hakları alınmış beğendiğim bir logo yu alayım ticaret yapmadığım bir yerde kullanayım bakalım sahibi farkedince neler olacak ?

Yani sen diyorsunki, logoyu alıp tabelalarda yada e-ticaret sitelerin de kullanmadıktan sonra diğer kullanım amaçların da kimse sana bir şey yapamaz.

Sadece bana cevap hakkı doğduğu için yazdım, muhatapım değilsin..

Pakmedya Pakmedya Güven ! Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Grafik Tasarımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** P**
  • Mesajlar 297
  • Beğeniler 115 / 145
  • Ticaret 34, (%100)
hasanyilmaz , Kulaktan dolma Bilgilerle Benim işimi Bana Öğretmeye Kalkma , Konu içersindeki Logo Flat Çizgilere Sahip olduğu İçin Telif Hakkına Tabi Tutulamaz. Detaylı Tescil Durum Açıklaması Yapardım, Ama kapasiten yetermi Bilemem :)

• Üyelik 29.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Bilişim
  • Konum Bilecik
  • Ad Soyad H** Y**
  • Mesajlar 67
  • Beğeniler 14 / 17
  • Ticaret 4, (%100)
Pakmedya Benim isim grafik değil orası doğru ama bu sektörün içerisindeyim kendime ait bilisim şirketim de vardı, aramız da 5 yas var bana 40 yasında bu iste 20 senedir çalışan adamlar gibi hava atma bu bir, bırak logoyu slogan bile kopyalayamazsin büyük bir firmanın tescilli logosunu alayım düzenlettireyim kullanayım o zaman sana kalırsa bişey olmaz.. Bak kardeşim ben kolay kolay kimseyle tartışmam efendiliğimi korurum ama sen direk sert bir şekilde girdin, orada desen ki arkadasım ben grafikerim bu isi biliyorum bu is te bu olmayabilir vs desen tamam der geçerim ama o üsluba bu şekilde cevap alirsin. Ayrıca bu is grafikerlik le alakalı degil hukuk konusu, bence sende bilmediğin derin konulara çok girme ;)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al