hocam modeme reset attım attım ama modemin üzerinde fiziksel olarak degil ama tarayıcıdan modeme girdim varsayın ayarları geri yükle dedim dakka bekledim sonra açıldı modem arayüzü şifreyi degiştirin ekranı felan geldi her neyse onu hallettim kullanıcı adı şifresi felan herşeyini girdim ama yine aynı internet yok, yani müşteri hizmetlerini arasam yaparlar dimi garanti, yoksa teknik bir arızamı var sizce olabilir mni yoksa *****ten kaynaklı bir sorun mu bu.

Ek Olarak:

fhuner adlı üyeden alıntı

Yani ne kadar olur bilmiyoum bende de ona benzer oluyor ben üstüne gelip sağ tıklıyorum ağ paylaşım merkezine giriyorum ondan sonra solda ağ bağdaştırıcılarını girip oradaki bilgisayarın üstüne gelip sağ tık ve devre dışı bırakıyorum ve on saniye sonra falan çift tıklayarak etkinleştiriyorum yyaklasık 20 saniye içinde düzeliyor bende öyle sendeki bu durummu bilmiyorum

Hocam şimdi dediklerini yaptım ama degişen hiç birşey yok :( tarayıcıyı açıyorum 1-splitter ile modem arasındaki hat kablosu takılı olmayabilir felan filan diye 4 madde çıkıyor sonra en altta modem ayarlarınıza gitmek için tıklayın yazısı çıkıyor hepsi kırmızı yazı ile yazılmış :( kesin *****ten kaynaklı bir sorun bu yarın en iyisi arayım onlar herşeyi detaylı şekilde anlatayım da rahatlıyayım yahu, 3 gündür şefil durumdayım vallaha şu an bile 5800 telefonumla komşunun wlanına baglandım ordan yazıyorum ( tabi kendisinin haberi var :( )