ponpey keşke sadece adsense tema ile verilse o zaman forumda adsense alamıyorum diye konu açılmazdı ilk başlarda bende adsense almıyordum ama sonra fark ettim ki yanlış bir şey var neydi o yanlış olan şey söyleyeyim.
Ben yaptığım sitelerime kendi gözümden bakınca on numara beş yıldız oldu kesin adsense alır ziyaretçi gelir para basarım diyordum o dönemler cahillik dönemlerimizdi hepimizin olduğu gibi. sonra fark ettim ki ben sitelerime google amcanın gözünden bakmıyorum
+tema lisanslı ama optimize değil
+içerik özgün ama tam bir fiyasko (kendim yazdığım için öyleydi sonra satın almaya başladım okudukça kendi yazılarım da gelişti artık sorunum yok :) )
+gizlilik politikası var ama kendi yazıdığım bir şey değil almışım bir yerden değişmesi gereken yerleri değiştirmişim
+hakkımızda kısmı var ama basit açıklamalar var
+yazar var yazar hakkında bilgi yok
+siteye girilen içerikler özgün ama görseller değil

KISACASI BEN ÖZGÜNÜM DEDİĞİM SİTEMDE GOOGLE AMCANIN HOŞUNA GİDEN HİÇ BİRŞEY YOKTU.

Sonra Adsense politikalarını zahmet edip okudum o kadar anlaşılır yazılmış ki okudukça hatalarımı gördüm okudukça bilgilendim şuanda +500 üzerinde web sitesi projesi gerçekleştirmiş biri olarak diyorum ki sen sen ol yeter :) politikalara uy çalıntı içerik kullanma google amcadanın görsel servisine yaklaşma ozmn 1 ay olmasa 3 ay oda olmasa 6 ayda kesin adsense sonuçlanır canını sıkmaya değmez.

Dipnot: Okullar kapanmış olabilir kardeşimizin yaşı küçük olabilir hiç kimsenin rencide edici aşağılayıcı sözler söylemek haddine değil gençlerimize biz yol göstereceğiz onlar bizden daha iyilerini yapacaklar kırıcı yorum yapan arkadaşları kınıyorum.