Öncelikle Herhangi Bir Backlink Satışı Değildir Sadece Analiz Hizmetidir

Yapılacak Hizmetler

+ Sitenizin Backlinkleri Çıkartılır
+ Sitenizden Sizin Haberiniz Olmadan Çıkılan Linkler Tespit Edilir

+ Sizin Haberiniz Olmadan Yapılan ya da Size Zarar Verecek Backlinkler Tespit Edilir.
+ Siteniz İçin Disavow (Bağlantı Reddetme) Dosyası Hazırlanır.

+ Rakibinizin Backlinkleri Çıkartılır
+ Rakibinizin En Hit Alan Konuları ve Anahtar Kelimeler Çıkartılır

Toplam Hepsi 10 Tl dir

Güven adlı üyeden alıntı

ismetasl Arkadaşa teşekkürler.. İş verildi ayrıntılı raporlama alındı.. txt belgesine reddedilmesi gereken tüm domainleride atmış saolsun inceledim gayet başarılı.. kesinlikle iş yapabilirsiniz arkadaşlar. özelliklede kendisinde ahrefs üyeliği olmayanlar için ilaç niteliğinde..

Rizeli adlı üyeden alıntı

Sevgili ismetasl, kullandığın sistemi ne kadar övsek azdır, tekrar yazmak durumunda hissettim kendimi :)

Şimdi bana gönderdiğin rapordaki özellikle sitemden dışarı yapılan linkler konusu çok önemliydi. Ben yerli yabancı çok sistem denedim, benim siteden dışarı link olarak sadece 6 site gösteriyorlardı, onlarda doğal olarak sayaç siteleri face sayfası vs. Sizinkinde 28 siteyi ve içerik olarak ahlak dışı linkleri görünce şok olmuştum. FTp den olabildiğince dosyaları karıştırdım bulamadım ancak son bir de veritabanından siteleri aratayım dedim siteler ortaya çıktı. Benim daha önce siteden dosyalarını vs kaldırdığım bölümlere konular yazılmış. Bu bölümler sitede şu an olmamasına rağmen sizin sistem çıkarmışsa helal olsun ne diyelim :)

Tekrar teşekkürler, ileride sık sık raporlama isteyeceğim, konunuzu sık kullanılanlarıma alıyorum :)

uzmanabi adlı üyeden alıntı

Evet arkadaş raporu çok güzel bir şekilde hazırlayıp göndermiş. Kendisine teşekkür ediyorum. Bu kadar ayrıntılı olacağını tahmin etmemiştim. Gerçekten harika bir analiz. Rakibin hit aldığı anahtar kelimeleri ve sayfalar bazında hitleri görebiliyorsunuz.
Bu hizmeti kaçırmayın...