Merhabalar,

bende uzun süredir kadın içerikli blog yönetiyorum, iki yıl uzun bir süreç evet bir başarı elde edilmiş. Buna devam etmenizi öneriyorum, konsepti biraz daha değiştirerek markaları çekecek tarzda girişimler yapmanız gerek. Örneğin video içerikler hazırlayarak farklı bir pazar açabilirsiniz kendinize, günlük 15k kullanıcınız var ise mevcut okunan içeriklerinizden başlayabilirsiniz bu değişime.

Ürün satışı konusuna değinecek olursam, sitenizin kategorisi ile alakalı bir durum bu, mesela ben ürün satmamış olmama rağmen hergün onlarca ürün maili geliyor. Ama ürünlerle ilgili içeriklerden dolayı oluşuyor bu durum, sadece cilt bakımı ile ilgili bir siteyse ürün satmak pek mantıklı değil.

15K azımsanacak bir hit değil ama inanın bana biraz daha üzerine düştüğünüzde firmalarının reklam departmanlarından mailler alıyor olabilirsiniz. Sadece hedefleme konusunda iyi planlama yapmak lazım, doğru hedef seçildiğinde tek sayfa için bile reklam teklifi alabilirsiniz.

Kendim bu şekilde çalışıyorum ve dönüşü güzel oluyor, adsenseyi de asla ihmal etmemeniz gerekir.