baydogan adlı üyeden alıntı

ooov, işte budur arkadaş, elinize sağlık hocam. derhal üye oluyorum ve çevreme haber veriyorum.

baydogan adlı üyeden alıntı

Bazı fonksiyonlar çalışmıyor. Profil resmi değişmiyor, girilen entry ve konular profil kısmında görünmüyor ve entry girilen son konuya göre sol kenardaki liste güncellenmiyor.

hocam öncelikle desteğiniz için teşekkür ederim. girdiğiniz entryleri gördüm hepsi nitelikli ve bilgi içerikli. hem sözlük üyelerine hem de sözlüğü ziyaret edecek kişiler için yararlı içerikler.

çalışmayan fonksiyonlar için; evet profil resmi kısmını henüz aktif etmedim. hem sunucu değişikliği yapmayı düşünüyor olmam hem de farklı fonksiyonları geliştirmeye çalışmamdan dolayı biraz aksadı o kısım.

girilen entry ler hem sol frame'de hem de profil kısmında görülüyor. siz girdiğiniz entryleri çaylak statüsünde iken girdiğiniz için sadece size görülüyordu. sözlük geneline yansımadığı için profil ve sol frame'ye de eklenmediler dolayısı ile. ama üyeliğinizi onayladım ve yazar statüsüne aldım. dilediğiniz başlığı herkese görünür olacak şekilde oluşturabilirsiniz artık.

sizi sözlükte görmeyi çok isterim. umarım daha fazla vakit geçirirsiniz.

iyi çalışmalar..