Bu bence de, elbette bir hacktir. Sonuçta falanca siteyi adres satırına yazdığımda o siteye erişim sağlayamadım. Evet bu hacktir ve yine bunda da genel olarak hemfikiriz.

Fakat bu olay ne bir amaca katkı sağlamıştır ne de ülkeyi kurtarmıştır. Sadece ve sadece, aşağılık komplekslerinden dolayı bir grup oyunseverin popülaritesini arttırmıştır.

En şaşırdığım ise; sanki siteleri birbirine katıp tarihe geçmişlercesine şakşaklanmaları...

Bence kendini bu kadar büyük gösteren bir hacker grubu daha büyük bir olaya imza atmalıydı. Mesela Google'ın canına okumalıydı, Facebook'u kullanılamaz hale getirmeliydi, Youtube'u uçurmalıydı. Bunlar süperler ya ondan yazıyorum. Yoksa ben hala kodları "kodbul" gibi sitelerden kopyalayan adamım. (Bu gerçekti )

Sonra onların popülerliği beni ne alakadar eder? 30 yaşından sonra Amerikalılarla, Facebook'lar da sizin hacker mı iyi, bizimki mi tartışması yapacak değilim. Topunun canı cehenneme...

Ben gerçek adamım arkadaş, sanala inanmam. Ekranın kararması tek bir prize bakar...

Benim için meşgaledir, hobidir bu işler...