wmaraci reklam
lidertakipci

Forum sitesi sahibi olanlara birkaç sorum var

52 Mesajlar 6.125 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

hllcnr hllcnr Selamlar Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum Yozgat
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 144
  • Beğeniler 13 / 25
  • Ticaret 1, (%100)

welkim14 adlı üyeden alıntı

Facebook sayfası almayı düşünmedim çünkü yöresel olarak sayfalsrda arkadaşlar ım yöneticiydi fakat almanızı öneirirm konu açmak çok önemli ama fcede felan konuları blog tarzında paylaşım yaparsan daha iyi tık oluyor tek başına bu iş zor gibi görünüyor çünkü bi ekip olmadan kendi başına özgün günde ne kadar konu açabilecrksin ki genel açmanda iyi bir fikir değil tamamen bi yetenek hobi tarzında olablir ve bu sayede kullanıcılarda sürekliliğş sağlarsınız hemde kazancınız adsense felan bakmaz öyle olursa eğer çok yükselirseniz yaptığınız forumun konusuna vizyonuna göre satış yapan firmalar size reklam vermek isteyeceklerdir unutma forumda en önemli şey kullanıcının sürekliliğini sağlamaktır

hocam yorum için teşekkür ederim, facebook üzerinden reklamların işe yarayacağını düşünüyorum belki facebook sayfası da açıp oradan forum linkleri paylaşırım.

https://sibergelecek.blogspot.com
wmaraci
reklam

nokta nokta Kurumsal SEO Çözümleri Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Web/Seo/ARGE
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad O** C**
  • Mesajlar 2585
  • Beğeniler 758 / 758
  • Ticaret 15, (%93)
dediğim gibi, biraz araştırma yap ve bak, kaçtane forum var, eski forumlardan artık kalmadı herkes blog açıyor, eğerki kalemin iyiyse ekibinde varsa, harika bir blog teması var güzel bi alan adı alıp ona yazdırsan sana güzel getiriside olur, ama FORUM Boş iş

NEWS KAYITLI SOSYAL MEDYA SATIŞ SİTELERİNE ORGANİK KEYWORD ALAN ADINDAN TANITIM YAZISI

• Üyelik 16.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum Yozgat
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 144
  • Beğeniler 13 / 25
  • Ticaret 1, (%100)

nokta adlı üyeden alıntı

dediğim gibi, biraz araştırma yap ve bak, kaçtane forum var, eski forumlardan artık kalmadı herkes blog açıyor, eğerki kalemin iyiyse ekibinde varsa, harika bir blog teması var güzel bi alan adı alıp ona yazdırsan sana güzel getiriside olur, ama FORUM Boş iş

düşünürüm hocam. bi denemek istiyorum ben de.

turkmaxi turkmaxi Webmaster Kullanıcı
  • Üyelik 03.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Planlama
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 893
  • Beğeniler 253 / 253
  • Ticaret 4, (%100)
Bu işe yıllarını vermiş biri olarak özellikle 2000li yılların başından beri uğraştığım için söylüyorum 2005 yıllarında çok güzeldi.Sonradan ne olduysa forum işi iyiye gitmeme başladı.Sebebi facebook twitter instagram gibi sosyal sitelerin parmağı olduğu gibi bloglar çoğaldı.Herkes direk kazanç peşinde koştuğu için forumculuk işi çok kötü gitmeye başladı.Eğer ekibin yoksa girme derim bu işe.Benim iyi kötü bir ekibim var uğraşıyorum ama dediğim gibi 2000 den beri uğraştığım için hastalık bizde ki.Yoksa bir daha açmam yani :)

https://www.turkmaxi.org Webmaster Forumu
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 16.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum Yozgat
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 144
  • Beğeniler 13 / 25
  • Ticaret 1, (%100)

turkmaxi adlı üyeden alıntı

Bu işe yıllarını vermiş biri olarak özellikle 2000li yılların başından beri uğraştığım için söylüyorum 2005 yıllarında çok güzeldi.Sonradan ne olduysa forum işi iyiye gitmeme başladı.Sebebi facebook twitter instagram gibi sosyal sitelerin parmağı olduğu gibi bloglar çoğaldı.Herkes direk kazanç peşinde koştuğu için forumculuk işi çok kötü gitmeye başladı.Eğer ekibin yoksa girme derim bu işe.Benim iyi kötü bir ekibim var uğraşıyorum ama dediğim gibi 2000 den beri uğraştığım için hastalık bizde ki.Yoksa bir daha açmam yani :)

şimdilik tekim hocam, birkaç arkadaşım var belki katılabilirler. ben blog da yazdım, backlinklerle günlük 5 10 kişi giriyo, kategori olarak yazmak istedim. blogspot ismini sevmediğimden biraz da :)

GokhanGORAL GokhanGORAL peugeotturkey.com Kullanıcı
  • Üyelik 07.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yazılım Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** G**
  • Mesajlar 584
  • Beğeniler 24 / 117
  • Ticaret 2, (%100)

hllcnr adlı üyeden alıntı

hocam ben bir süre sonra askere gideceğim inşaallah. gidene kadar forumun kendi kendini idare edebilmesi için genel forum olarak açtım sitemi. mybb gomobile kullanımını bugün ayarladım, yavaş yavaş bilgileniyorum. parayı nereden kazandınız? link kısaltmadan mı adsenseden mi yoksa kişisel reklamlardan mı?

ben ilk baştan beri adsense kullanıyorum onun haricinde sürekli sabit reklamlar ve admatic tarzı platformların reklamlarını yayınladım şuandada aynı şekilde adsense+admatic+sabit reklam kullanıyorum.

• Üyelik 16.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum Yozgat
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 144
  • Beğeniler 13 / 25
  • Ticaret 1, (%100)

GökhanGORAL adlı üyeden alıntı

ben ilk baştan beri adsense kullanıyorum onun haricinde sürekli sabit reklamlar ve admatic tarzı platformların reklamlarını yayınladım şuandada aynı şekilde adsense+admatic+sabit reklam kullanıyorum.

hocam gelen hitleri kaçırmıyor mu o kadar reklam? Adsense'ye kaç hit olduğunda başvurdunuz?

GokhanGORAL GokhanGORAL peugeotturkey.com Kullanıcı
  • Üyelik 07.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yazılım Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** G**
  • Mesajlar 584
  • Beğeniler 24 / 117
  • Ticaret 2, (%100)

hllcnr adlı üyeden alıntı

hocam gelen hitleri kaçırmıyor mu o kadar reklam? Adsense'ye kaç hit olduğunda başvurdunuz?

ben 2004 yılında başka bir sitem için başvurmuştum bidaha başvuru yapmadım bu sitemide 2008 de açtım. Benim sitemde araç arızaları ve çözümleri var genelde okuyanların geneli basıp gidiyor bende basıp gidenlerden ne kazanırsam kar diye düşünüyorum :D

• Üyelik 16.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum Yozgat
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 144
  • Beğeniler 13 / 25
  • Ticaret 1, (%100)

GökhanGORAL adlı üyeden alıntı

ben 2004 yılında başka bir sitem için başvurmuştum bidaha başvuru yapmadım bu sitemide 2008 de açtım. Benim sitemde araç arızaları ve çözümleri var genelde okuyanların geneli basıp gidiyor bende basıp gidenlerden ne kazanırsam kar diye düşünüyorum :D

mantıklı, iyi geliyor mu bari :D bir de hocam forum sitesini mybb kurarak yaptım. güvenlik konusunda neler yapmalıyım?

grsy grsy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 1256
  • Beğeniler 148 / 399
  • Ticaret 22, (%95)
Forum hastalıktır :) ama blog kur son zamanlarda bakarsan tüm eski forumlar indexini bloglara yönlendirdi hepsi revizyona gitti gitmeye de devam ediyor şuan forumexe 'de kendisini yeniliyor çağa ayak uyduruyor yıllara meydan okuyan forumlardan biri frmtr oda belli bir kitlesi var onun için yoksa oda tutunamaz bu sektörde düşer diplere yada sadık kullanıcın olacak yada aşırı bir şekilde sosyal medyada aktif olucaksın vede ürün çıkartıcaksın üründen kastım hile gibi teknik destek vereceksin yok aaaah yapamazsın cık olmaz :)

hesap satış
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al