noop adlı üyeden alıntı

maddi sıkıltı varsa ve yeni başlayacağınız bir proje için senelik 200 lirayı peşin vermek mantıklı değil.

ben şu yöntemi uyguluyorum. siteyi kaldırabilecek en ucuz hostingi alıyorum. zamanla hit artarsa aynı firmada paket yükseltiyorum. günlük 20 hit varken aylık 15 lira ödemeye gerek yok. hit arttıkça paketi yükseltirsiniz.

ek olarak: forumda gördüğüm kadarı ile bu tarz konularda herkes mevcut kullandığı hosting firmasını takım tutar gibi övüyor. övgülere değil şikayetlere bakmalısınız. hosting firmaoları hakkında geçmiş 3-4 sayfalık şikayetleri ve firmaların yaklaşım tarzına bakın. fikir edinirsiniz. firma haklı bile olsa laf yarıştırıyorsa sakın bulaşmayın. cevapsız kalmış çözülmemiş bir şikayet varsa bulaşmayın firmaya.

not. veridyen sporluyum. daha ucuzunu bulursam anında değiştiririm orası ayrı.

Esas, daha ucuzunu bulursanız başka yerde bu derece iyi bir hizmet alacağınızdan şüpheliyim. Ben asla daha ucuzunu buldum diye bana bu kadar iyi destek veren bir yeri bırakıp (kendi açımdan) nankörlük etmem açıkçası. İyi destek veren yerlerin de bizlerden destek görmesi taraftarıyım.

Sonra başlıyoruz firmacıklar türedi demeye?

İyi forumlar.