lostyazilim

PÖH tehtidi

70 Mesajlar 10.882 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

babfo babfo WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek antrenör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 256
  • Beğeniler 142 / 39
  • Ticaret 0, (%0)
merhabalar karısı bana küfür ettiği için bana mesaj atıp heraretli hareretli küfürler ettikten sonra kendisinin pöh polisi olduğunu iddaa eden adam adresimi filan istedi ben de doğal olarak vermedim olaydan 9 saat geçti ve ben ofisi kapatıp eve döndüm ofisin orada ki esnaflardan bir haber " ofisin kapısında silahlı üç adam bekliyor seni soruyor etrafa"

Birincisi bu herifler benim adresimi nasıl buldu twitter'dan harici link'e tıklamadan ıp bulmanın mümkün olmadığını zannediyordum

Bkincisi bunun bana attığı tehtid mesajlarını yabozdur diye umursamayıp sildim fakat ofiste kamera görüntüleri vardır ordan bir şey çıkarmı çıksa da pöh'tür diye yırtar mı olaydan

Üçüncüsü işinde gücünde adamım ben nasıl bi belaya bulaştım :D

wmaraci
reklam

semantik semantik WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad K** T**
  • Mesajlar 397
  • Beğeniler 6 / 84
  • Ticaret 22, (%100)
Şuan yaşadığınız durumdan dolayı komik olanı anlatırsanız, durumdan nasıl kurtulabileceğiniz ile ilgili fikir verebilirim

• Üyelik 19.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek antrenör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 256
  • Beğeniler 142 / 39
  • Ticaret 0, (%0)
twitter mesajları silmeden önce taciz-saldırı altında dm'yi şikayet ettiğim için listesine bütün konuşmaları eklemiş açtığım ticket'e 5 dakika içinde cevap vererek bütün mesajların kopyasını bana mail olarak gönderdi ve hukuksal işlemlerde arkanızdayız diye verdi gazı

faruk16 faruk16 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Ö** A**
  • Mesajlar 659
  • Beğeniler 324 / 170
  • Ticaret 3, (%100)
O esnaflarla samimimisiniz? şaka olabilirmi?

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 19.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek antrenör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 256
  • Beğeniler 142 / 39
  • Ticaret 0, (%0)
semantik hocam komik demiyelim de traji komik diyelim hanımının taymlayna düşen tweetine komikmiş diye mention attım ki cidden bana komik geldiği için bunu attım sonra başladı hanımı bana iğrenç iğrenç küfürler etmeye ben asla bir kadına küfür etmeyeceğimden mentionlarına ya cevap vermedim yada gülücük attım arkasından bir gurup arkadaşları da tweetlerimin altından bana saldırmaya tehtid küfür etmeye başladı yine ağzımı bozmadan gayet düzgün cevap verdim. Peşinden bir de kocasının bu tehtidleri gelip üstüne bir de kapıma dayanınca insan bir şaşırıyor küfür etmedik diye suçlu olduk

• Üyelik 19.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek antrenör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 256
  • Beğeniler 142 / 39
  • Ticaret 0, (%0)
faruk16 hocam olayla ilgili hiç bir bilgileri yoktu birden böyle bir şaka tesadüfü bana imkansız gibi geliyor ki adam bana ıp ni bulup geleceğim demesinin üstüne olması da tesadüfü oldukça imkansızlaştırıyor

semantik semantik WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad K** T**
  • Mesajlar 397
  • Beğeniler 6 / 84
  • Ticaret 22, (%100)

babfo adlı üyeden alıntı

semantik hocam komik demiyelim de traji komik diyelim hanımının taymlayna düşen tweetine komikmiş diye mention attım ki cidden bana komik geldiği için bunu attım sonra başladı hanımı bana iğrenç iğrenç küfürler etmeye ben asla bir kadına küfür etmeyeceğimden mentionlarına ya cevap vermedim yada gülücük attım arkasından bir gurup arkadaşları da tweetlerimin altından bana saldırmaya tehtid küfür etmeye başladı yine ağzımı bozmadan gayet düzgün cevap verdim. Peşinden bir de kocasının bu tehtidleri gelip üstüne bir de kapıma dayanınca insan bir şaşırıyor küfür etmedik diye suçlu olduk

PÖH değil kral olsa ne olur. Kapına gelenlerin gerçekten o kişi olduğuna eminsen hemen ilçe karakola gidip durumu anlat ve kişilerin şuanda seni tehdit ettiğini, kapında silahlarla beklediğini ve evine giremediğini, savcılıktan koruma talep edip kanuni işlem talep et. Hatta barodan avukat talep edebilirsin ( Maddi durumun yeterli değilse )

Belki gerçekten polistir belkide polis adını kullanan birisi. Her ne olursa olsun böyle bir şeye kimsenin hakkı yok.

Adamlar seni bulup kesmeden sen hemen karakola koş :D

• Üyelik 19.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek antrenör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 256
  • Beğeniler 142 / 39
  • Ticaret 0, (%0)
semantik hocam sanırım pöh twitter'a bir süre girmedim ve bana bir sürü silahla çekilmiş nöbet fotoğraflarını filan atmış :D ağlanılacak halime gülüyorum

AzX66 AzX66 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 1457
  • Beğeniler 846 / 453
  • Ticaret 14, (%100)
ne oldu hocam şu anda nerede kalıyorsunuz ? evinizin önünde bekleyen birileri var mı ?

• Üyelik 19.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek antrenör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 256
  • Beğeniler 142 / 39
  • Ticaret 0, (%0)
AzX66 hocam evime gelmediler evde oturuyorum şu an ama benden iki sokak ileride cadde üzerinde bulunan ofisime gitmişler şu an orada değillermiş

wmaraci
Konuyu toplam 20 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 20 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al