babfo adlı üyeden alıntı

semantik hocam komik demiyelim de traji komik diyelim hanımının taymlayna düşen tweetine komikmiş diye mention attım ki cidden bana komik geldiği için bunu attım sonra başladı hanımı bana iğrenç iğrenç küfürler etmeye ben asla bir kadına küfür etmeyeceğimden mentionlarına ya cevap vermedim yada gülücük attım arkasından bir gurup arkadaşları da tweetlerimin altından bana saldırmaya tehtid küfür etmeye başladı yine ağzımı bozmadan gayet düzgün cevap verdim. Peşinden bir de kocasının bu tehtidleri gelip üstüne bir de kapıma dayanınca insan bir şaşırıyor küfür etmedik diye suçlu olduk

PÖH değil kral olsa ne olur. Kapına gelenlerin gerçekten o kişi olduğuna eminsen hemen ilçe karakola gidip durumu anlat ve kişilerin şuanda seni tehdit ettiğini, kapında silahlarla beklediğini ve evine giremediğini, savcılıktan koruma talep edip kanuni işlem talep et. Hatta barodan avukat talep edebilirsin ( Maddi durumun yeterli değilse )

Belki gerçekten polistir belkide polis adını kullanan birisi. Her ne olursa olsun böyle bir şeye kimsenin hakkı yok.

Adamlar seni bulup kesmeden sen hemen karakola koş :D