wmaraci reklam
lidertakipci

Google Türkiye ofisinde kısa bir gezintiye ne dersiniz?

41 Mesajlar 8.327 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Nurcin Nurcin Sms Onayı Gerekli Kullanıcı
  • Üyelik 04.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 24 / K
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1635
  • Beğeniler 237 / 284
  • Ticaret 3, (%100)
Bugün Google+ için ne yaptın? :D

Salıncağa bayıldım.
GsliKahraman

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

burakkaptan burakkaptan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 218
  • Beğeniler 27 / 33
  • Ticaret 8, (%100)
google dell pc kullayor. ben bu geziden bunu çıkardım:D

burakaydin.cc >>> kodladığım ücretsiz wordpress temaları

ArtemisTr ArtemisTr Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 929
  • Beğeniler 102 / 57
  • Ticaret 0, (%0)
Salıncak?

aresta56 aresta56 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek seo
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 1 / 6
  • Ticaret 3, (%100)

NuCLeuS adlı üyeden alıntı

Senin söylediğin kadar önemsemiş olsalardı çantaları masaların üzerinde, düzensiz olmazlardı. Personel işini yaptıktan sonra gerisi önemli değil. Google'ın prensibi bu sanırım. En azından Amerika'daki ofisindeki konfordan ben bunu çıkardım. Sen o ofiste çalıyor olsan ve sana gelip çantanı masaya koyma, masanı düzenle deseler hoşuna gider miydi? :) Google, Microsoft gibi büyük firmalarda çalışmanın avantajlarından biri de bu.

Güzel arkadasım diger ülkelerde bulunan google ofislerine git bir bak ne demek istedigimi anlarsın..ortamın düzenının bozuk olmasıyle google atmosferının yakalanması başka bişiy kişisel esyalarınla ortamın göruntusunu bozarak ayrıştırmak baska bişiydir..diger ülkelerde ki ofis fotolarına biraz bak,dışa çıkmıs bir kablo bile göremezsin.bilgisayara ve telefon bile smetri şekillerde durur..bu bir çalışma prensibinden çok kişinin işine verdigi saygıdır..şu fotoda o bayanın koca çantasını masanın üzerine koyarak google çalışma ortamını bozarak garip bir göruntu vermesı sence hoşmu..haa senın duzen ve temızlık anlayısın bu ise bişiy diyemem..bu gibi ofisler rahatlıga önem verirler dogru ama rahat edebilicek farklı alanlarda yaratırlar konsept içinde..kalkıpta koca çantayı masanın uzerıne koy yada pc nın kablolarını ordan çıkar masanın duzenını boz kımse demez..tekrar söyluyorum diger ülkede ki ofis resimlerine bak ne demk istedigimi anlarsın..rahat çalışmak başka bişiydir.kişisel esyalarınla google ın atmosferını bozmak apayrı bişiy.önce bu ikisini ayırıcaksın..saygılar

wmaraci
wmaraci

furkanozden furkanozden Geleceğe hazır mısın? Kullanıcı
  • Üyelik 25.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 2462
  • Beğeniler 98 / 442
  • Ticaret 2, (%100)
Şu tip yerlerde keçi sakallı adamlar olmazsa olmaz zaten :D
Ghost

kişi bu mesajı beğendi.

Are you alright?

NuCLeuS NuCLeuS sistemlinux.org Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 735
  • Beğeniler 110 / 318
  • Ticaret 1, (%100)

aresta56 adlı üyeden alıntı

Güzel arkadasım diger ülkelerde bulunan google ofislerine git bir bak ne demek istedigimi anlarsın..ortamın düzenının bozuk olmasıyle google atmosferının yakalanması başka bişiy kişisel esyalarınla ortamın göruntusunu bozarak ayrıştırmak baska bişiydir..diger ülkelerde ki ofis fotolarına biraz bak,dışa çıkmıs bir kablo bile göremezsin.bilgisayara ve telefon bile smetri şekillerde durur..bu bir çalışma prensibinden çok kişinin işine verdigi saygıdır..şu fotoda o bayanın koca çantasını masanın üzerine koyarak google çalışma ortamını bozarak garip bir göruntu vermesı sence hoşmu..haa senın duzen ve temızlık anlayısın bu ise bişiy diyemem..bu gibi ofisler rahatlıga önem verirler dogru ama rahat edebilicek farklı alanlarda yaratırlar konsept içinde..kalkıpta koca çantayı masanın uzerıne koy yada pc nın kablolarını ordan çıkar masanın duzenını boz kımse demez..tekrar söyluyorum diger ülkede ki ofis resimlerine bak ne demk istedigimi anlarsın..rahat çalışmak başka bişiydir.kişisel esyalarınla google ın atmosferını bozmak apayrı bişiy.önce bu ikisini ayırıcaksın..saygılar

Ben bayanın çantasının masanın üzerinde durması güzel bir görüntü demedim. Görüntü açısından güzel durup durmaması da dediğin gibi kişiden kişiye değişir. Ayrıca eğer gözümden kaçmadıysa sadece bir tane bayan çantası masanın üzerinde. Öyle olunca da dikkat bile etmedim. Çok da abartılacak bir durum değil bence. Etraf gayet derli toplu görünüyor. Bir kişinin yaptığı şeyi herkese mal etmenin manası yok. Genel anlamda güzel bir ofis olmuş. Gerçi yurt dışındaki ofislerin daha güzel olduğu bir gerçek.

Ghost Ghost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** D**
  • Mesajlar 1683
  • Beğeniler 751 / 310
  • Ticaret 24, (%100)
Hocam el alemin sitesinin ofisi hakkında tartışmayalım lütfen. :D Bize ne adamların ofsinden. Biz önümüze bakalım ki bizde dünya devi bir şirket kuralım.

Kakarotto Kakarotto WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 2434
  • Beğeniler 686 / 1150
  • Ticaret 1, (%100)
Ben burada çalışmak istemezdim. Ofisin ait olduğu şirketin sahibi olmayı isterdim. :D
O ofise girdiğinde ne havan olurdu var ya. Emrinde çalışan insanlar of of. :D

Siz fotoğraflara baka durun, ben proje düşünmeliyim. :D

urungu urungu Yalnızlık Senfonisi Kullanıcı
  • Üyelik 05.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 78
  • Beğeniler 9 / 17
  • Ticaret 1, (%100)
Söz konusu Google olunca insanların beklentileride büyük oluyor haliyle (: Resimlerdeki Google Türkiye ofisi başlığını silin öyle bakın resimlere.. Orta halli bir teknoloji firması gibi duruyor.

mustafa mustafa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek danışmanlık
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 51
  • Beğeniler 4 / 6
  • Ticaret 1, (%100)
para bol nasılsa. neden olmasın.

la mabude illa hu. la maksude illa hu. la mevcude illa hu
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al