wmaraci reklam
lidertakipci

2017'nin En iyi Temacısı | Hemde ÜCRETSİZ!!

14 Mesajlar 1.708 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

PhotoSky PhotoSky Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek photo shoper
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 136
  • Beğeniler 105 / 17
  • Ticaret 0, (%0)
Stero0 kardeşlerim neden anlamak istemiyorsunuz. bi alan adım var zaten. Fakat Adsense onu kabul etmedi bende bıraktım.

wmaraci
reklam

baydogan baydogan En iyi çay Beta Tea'dir. Kullanıcı
  • Üyelik 04.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 266
  • Beğeniler 54 / 66
  • Ticaret 16, (%100)
Yahu konuya yorum yazan herkes bir ağız gibi başlığa kafayı takmış, tamam biraz abartılı ama bir insana bu kadar saldırmak ayıp. Adam bir şey yapmaya çalışmış, eleştirin, yerin dibine gömün ama bu şekilde değil, biraz daha naif ve nazik bir şekilde yapın ki karşınızdaki insan da kendisine bir art niyet var sanmasın.

Hocam sitenize temiz ve güzel bir alan adı yakışır, .com'lu bir uzantı gerçekten işinize yarar, keyword olması için uğraşmanıza gerek yok.

Temalarınızın sayısı "şimdilik yetersiz", eminim düzenli bir araştırma ve çalışma ile kaliteli bir arşiv ortaya çıkarırsınız.

Temalardan sadece birini kontrol ettim, warez değildi, sağlayıcısı ücretsiz dağıtımına izin vermiş. Sanıyorum diğer hepsi de aynı şekilde. Warez içerik girme"me"ye devam edin, en çok ihtiyaç duyulan şey bu. Hatta sloganınızı warez olmayan temalar mantığında hazırlayabilirsiniz.

Site temanızda üst kısımda daha çarpıcı bir manşet kullanmanızı tavsiye ederim, standart blog temaları gerçekten klişe halini aldı. Valenti 5 temasını düşünebilirsiniz, 200 lira, oldukça da özelleştirilebilir ve kolay bir tema.

Son olarak "bana" ve diğer kimselere çokta aldırış etmeyin. Sizin işinizi sizden daha çok kimse önemsemez. Sadece yararlı olan, yapıcı olan eleştirileri görün, diğerleri moralinizi bozmasın. Kolaylıklar dilerim.
PhotoSky

kişi bu mesajı beğendi.

Stero0 Stero0 Sadness Prisoner Kullanıcı
  • Üyelik 18.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 534
  • Beğeniler 99 / 118
  • Ticaret 3, (%100)

PhotoSky adlı üyeden alıntı

Stero0 kardeşlerim neden anlamak istemiyorsunuz. bi alan adım var zaten. Fakat Adsense onu kabul etmedi bende bıraktım.

Hayır yanlış anladınız. Bir arkadaş açıklamış katılıyorum dedim sadece diğer arkadaşın dediği komik geldi yoksa size gülmedim. Yazacağım çoğu şeyi arkadaş yazdığı için katılıyorum yazdım.

baydogan adlı üyeden alıntı

Yahu konuya yorum yazan herkes bir ağız gibi başlığa kafayı takmış, tamam biraz abartılı ama bir insana bu kadar saldırmak ayıp. Adam bir şey yapmaya çalışmış, eleştirin, yerin dibine gömün ama bu şekilde değil, biraz daha naif ve nazik bir şekilde yapın ki karşınızdaki insan da kendisine bir art niyet var sanmasın.

Hocam sitenize temiz ve güzel bir alan adı yakışır, .com'lu bir uzantı gerçekten işinize yarar, keyword olması için uğraşmanıza gerek yok.

Temalarınızın sayısı "şimdilik yetersiz", eminim düzenli bir araştırma ve çalışma ile kaliteli bir arşiv ortaya çıkarırsınız.

Temalardan sadece birini kontrol ettim, warez değildi, sağlayıcısı ücretsiz dağıtımına izin vermiş. Sanıyorum diğer hepsi de aynı şekilde. Warez içerik girme"me"ye devam edin, en çok ihtiyaç duyulan şey bu. Hatta sloganınızı warez olmayan temalar mantığında hazırlayabilirsiniz.

Site temanızda üst kısımda daha çarpıcı bir manşet kullanmanızı tavsiye ederim, standart blog temaları gerçekten klişe halini aldı. Valenti 5 temasını düşünebilirsiniz, 200 lira, oldukça da özelleştirilebilir ve kolay bir tema.

Son olarak "bana" ve diğer kimselere çokta aldırış etmeyin. Sizin işinizi sizden daha çok kimse önemsemez. Sadece yararlı olan, yapıcı olan eleştirileri görün, diğerleri moralinizi bozmasın. Kolaylıklar dilerim.

Evet, kimseye aldırış etmeyin. Bütün fikirleri, tavsiyeleri eleyip gözden geçirin mantıklı olanları uygulamaya geçirin. Eminim diğer arkadaşlar da dalga geçmek için yazmamıştır sadece çok kişi bu şekilde cevap verdiği için yanlış anlamanızı istemem. Güzel yerlere gelinebilir. PhotoSky kardeşim bana ulaşırsan sana yardımcı olacak bir kaç tavsiye verebilirim. Ama genel olarak domain ve tasarım konularının üzerinde durun. Domainde sıkıntı varsa yeni alın ama değiştirin. Başarılar.
PhotoSky

kişi bu mesajı beğendi.

3dk. Her anına değer: https://youtu.be/NTf9kn5w3kI

PhotoSky PhotoSky Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek photo shoper
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 136
  • Beğeniler 105 / 17
  • Ticaret 0, (%0)
baydogan eyvallah teşekkür ederim. Allah razı olsun.. Düşünceleriniz çok güzel. Severek okudum yazdığınızı.

Stero0 eyvallah teşekkür ederim sana da. Domaini neden kabul etmedi anlamadım. Oyuzden böyle kaldı. tekrar bir domain almaya calıscagım.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al