wmaraci reklam

Bugüne Kadar Hangi Firmalardan Domain Aldınız?

28 Mesajlar 4.443 Okunma
wmaraci reklam

erden89 erden89 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Programcı
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 198
  • Beğeniler 18 / 55
  • Ticaret 1, (%100)
2 Yıldır İHS ile çalışıyorum.
daniel1336

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

DrFondi DrFondi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad B** Ş**
  • Mesajlar 218
  • Beğeniler 46 / 40
  • Ticaret 5, (%100)
guzel hosting,godaddy,ynt bunları kullandım güzel hosting acık ara en mükemmeli digerleri kotu demıyorum ama hizmet olarak ve hızlılık olarak güzel hosting daha iyi
daniel1336

kişi bu mesajı beğendi.

daniel1336 daniel1336 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Makine Mühendisi
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 1338
  • Beğeniler 587 / 525
  • Ticaret 36, (%100)

TolgaYılmaz adlı üyeden alıntı

Turhost, Natro, Godaddy...

flatcast adlı üyeden alıntı

En iyisi ve en kalitelisi vermis oldugun ucrete gore godady dir onun harici diyer hostlari tavsiye etmem bos yere parani ve zamanini kaybetme derim.

webtegez adlı üyeden alıntı

EasyName ve Godaddy'den almışımdır sürekli. Hayatım boyunca bunlar dışında bi yerden almadım. Gramda sorun yaşamadım. Ama ileride ne olur bilemem...

mrarslan adlı üyeden alıntı

Godaddy,isimtescil,strato,netfirms.1and1,yoncu,serneta dan domain aldim. En memnun kaldigim yoncu bilisimdir. Domain kayit ve dns degisimi hizli. Whois de ucretsiz.

genchakan adlı üyeden alıntı

Godaddy . Yani öyle çok domain aldığım da söylenemez . Ucuz ve blogger a bağlaması kolay.

hcmls adlı üyeden alıntı

Olipso, devlet dairesi gibi mesai bitince destek vermiyorlar, ayrıca kendinize özel ns atayamıyorsunuz, illa çalışanların bunu yapması gerekiyor.

Kreatorn adlı üyeden alıntı

2 senedir IHS'den alıyorum. Fazla araştırmadım domain için birinden öğrendiğimden dolayı burdan almıştım. Burda yazılanlara bakayım bi

bekirbulut adlı üyeden alıntı

Genellikle GoDaddy ve İsimTescil'den alıyorum.

canescobr adlı üyeden alıntı

Yöncü, Natro & GoDaddy kullaniyorum

KorAykor adlı üyeden alıntı

Turhost, güzel hosting, isim tescil. 3 ününde domain yönetim paneli gerçekten kolay ve çok yönlü.

Dijiseo adlı üyeden alıntı

godaddy , guzelhosting , anindahosting.

ysrsmhh adlı üyeden alıntı

Yaklaşık 3 yıllık WM olarak hep Godaddy'den aldım, hiç ikinci yıla geçmemiştim. Bu sene 2 yıla geçtikten sonra 3₺'nin üstüne 44₺ kitlediler :D

Voltaren adlı üyeden alıntı

godaddy = vasat
isimtescil = iyi
güzel host = iyi
strato = vasatın üstü

başkada aldıysam aklıma gelmiyo ama bu firmalardan deneyimlerim bu şekilde

Stero0 adlı üyeden alıntı

GoDaddy, Yöncü, 1&1, Strato, İsimtescil, İHS, Olipso.
Strato'da dns yönlendiremiyorsun bunun yerine A kaydı var. Olipso da sıkıntılı biraz. 1&1 belki olabilir. Diğer firmalarla gönül rahatlığıyla çalışın.

sterk adlı üyeden alıntı

Ilk guzelhost, panelleri basit ve kullanisli
İkinci ihs 3 yıldır çalışıyorum sıfır sıkıntı harika sistemleri
1and1 yabancı domain aldım burdan, hayatım boyunca en büyük salaklığı yaptım. Dolandırıldım hesabım offline ve e-mailime sürekli fatura geliyor.
Dördüncüsü uniregistry köklü bir firma fiyatları iyi, sistemleri iyi, birden fazla domaininiz varsa tercihiniz bu olsun.

cagman adlı üyeden alıntı

Domain işini ülkemizde en iyi yapan firma İHS *******dur. Domain Yazmanıdır diğerleri gibi değil.

ReklamKap adlı üyeden alıntı

GoDaddy ve İsim Tescil ile çalıştım ve halen çalışıyorum.

MeMo adlı üyeden alıntı

Godaddy, tld24.ru, namecheap, nameslio, strato,123 reg, Directnic ve.s sorun bir tek stratoda yaşadım.

erden89 adlı üyeden alıntı

2 Yıldır İHS ile çalışıyorum.

DrFondi adlı üyeden alıntı

guzel hosting,godaddy,ynt bunları kullandım güzel hosting acık ara en mükemmeli digerleri kotu demıyorum ama hizmet olarak ve hızlılık olarak güzel hosting daha iyi

Arkadaşlar değerli yanıtlarınız için ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

İkinci soruma geliyorum günlük olarak .com, .net, .org domainler başta olmak üzere tablo halinde domain fiyatlarını tüm sitelerden kontrol eden ve yayınlayan bir site yapsam. Yani .net domain alacağınızda en ucuz fiyatı günün rakamları ile farklı sağlayıcılardan sıralandırılmış olarak sitede görebilrseniz bu proje dikkatinizi çeker miydi.

Diğer bir soru sitem www.jenerik.club üzerinden mi bu sisteme girsem yoksa yeni bir site mi kursam. Jenerik.club belli bir kesime hitap etti ve alexa tr 10k altını globalde 500k altını gördü kısa sürede.

Değerli yorumlarınızı esirgemeyin lütfen.

Stero0 Stero0 Sadness Prisoner Kullanıcı
  • Üyelik 18.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 534
  • Beğeniler 99 / 118
  • Ticaret 3, (%100)

daniel1336 adlı üyeden alıntı

İkinci soruma geliyorum günlük olarak .com, .net, .org domainler başta olmak üzere tablo halinde domain fiyatlarını tüm sitelerden kontrol eden ve yayınlayan bir site yapsam. Yani .net domain alacağınızda en ucuz fiyatı günün rakamları ile farklı sağlayıcılardan sıralandırılmış olarak sitede görebilrseniz bu proje dikkatinizi çeker miydi.

Diğer bir soru sitem www.jenerik.club üzerinden mi bu sisteme girsem yoksa yeni bir site mi kursam. Jenerik.club belli bir kesime hitap etti ve alexa tr 10k altını globalde 500k altını gördü kısa sürede.

Güzel bir sistem olurdu. Şahsen ben kullanırdım ve buradaki çoğu arkadaşın da kullanacağını düşünüyorum. Jenerik.club üzerinden yapman daha mantıklı. Subdomain olarak eklersin hem siteni daha çok yükseltir hem de buradaki arkadaşlara yardımcı olmuş olursun.
daniel1336

kişi bu mesajı beğendi.

3dk. Her anına değer: https://youtu.be/NTf9kn5w3kI
wmaraci
wmaraci

MeMo MeMo SEO Candır, MeMo Uzman :) Kullanıcı
  • Üyelik 23.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster, Editör, SEO Uzmanı
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad T** M**
  • Mesajlar 2187
  • Beğeniler 1198 / 578
  • Ticaret 50, (%100)

daniel1336 adlı üyeden alıntı

domcomp.com diye site var inceleyin
daniel1336

kişi bu mesajı beğendi.

daniel1336 daniel1336 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Makine Mühendisi
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 1338
  • Beğeniler 587 / 525
  • Ticaret 36, (%100)
MeMo teşekkürler hocam adamlar yapmış gerçekten. Daha önce yapan yabancı site kesin vardır diyordum lakin domcomp süpriz oldu. domcop premium üyeliğim vardı orada düşen pa ve da değeri domainlere bakmak için bu site ne kadar benzer isim hiç varlığına bile dikkat etmedim.

Adamlar güzel yapmış lakin isimtescil, yoncu, guzelhosting vs. yok bu listelerde hocam :)

EmreBesiir EmreBesiir WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 286
  • Beğeniler 16 / 74
  • Ticaret 2, (%100)
1 adet Strato'dan domain almıştım. BERBAT
1 adet domain barındırdım; Alastyr - Destek ekibi mükemmel, sistemleri kötü.
GoDaddy - Gaza gelip ucuza almayın.
İsimtescil - 1 yıl öncesine kadar çok güzeldi. Kayyum vs. çok değişti yönetimi.
Yöncü - Tek kelimeyle muazzam. Adamların sitesinde her yere kolaylıkla erişebiliyorsun, eski tasarım gibi duruyor fakat çok beğeniyorum ve hızlı.
GuzelNetTr - Hiç kullanmadım, memnunum. :) Domain sorgulama konusunda.

ba3ran ba3ran WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 445
  • Beğeniler 39 / 67
  • Ticaret 7, (%100)
yöncü sadece ama tavsiye ediyorum yoncuyu. asla ama hostıng alma yoncuden domaın al ama

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al