Merhaba arkadaşlar 2 aydır bir dizi sitesi üzerinde uğraşarıyorum. Sitenin hazırlanma sürecinde arama motorlarına kapatmıştım. Henüz açalı 5-6 gün oldu, 1-2 k arası bir hit satın aldım denemek amaçlı, 1 haftalık. ama onun dışında cuma günü Game of thrones 7.sezon 1.bölüm ile ilgili, facebook sponsor yaptım, 300-400 kişi gelmeye başladı. Daha sonra bugün bölüm çıkınca yine sponsor ve twitter üzerinden yüklendim, satın aldığım hit dışında şuana kadar 2k'ya yakın hit aldı sitem. Sizce bu dakkikadan sonra gelen ziyaretçileri tutmak ve daha da büyümek adına yapmam gereken en mantıklı iş ne. Hergün facebook sponsor basamam malesef. Daha önce bu işle ilgilenen arkadaşlar biraz akıl verirlerse güzel olur. Mesela sosyal medya hesabımı satın almalıyım, yoksa backlink çalışması mı yapmalıyım biraz? Şuanda 1 k index var, dediğim gibi 5-6 günde oldu bu index 0'dan. Alexa değerim 4.9m tr değerim yok. Bunları nasıl geliştirebilirim? Çok fazla soru oldu ama bilginiz olan konuda yardımcı olursanız sevnirim teşekkürler.