Hocam fiyat yüksek görmeniz şimdilik normal ama bunu büyük haber siteleri de alıyor ve her haberi editörleri özgünleştirip giriyor siz haberlerin çoğunu giremezseniz kazancınızı korumayabilir. Tek başınıza günde 20 üstü girerim derseniz verdiğiniz paranın karşılığını alırsınız yada ekip kurarım oda olabilir ikisi de emeğinizin karşılığını verir. Tavsiyem uyku düzeninize dikkat edin bu benim işim mantığı ile erken kalkın çalışma saatleriniz belirleyin hedef koyun ve içeriklerinizi ekleyin zaten 2 aya bu şekilde çalışın tanıtım ve link satışı yeter adsense de alırsanız bir firmada çalışmaktansa evde kendi işinizin patronu olursunuz. Eğer bu dediklerim birazda bütçeniz varsa daha erken olur bütçeniz yoksa ilk başta bu dediğime ulaşamazsınız 2 3 ay biraz fazla çalışır az kazanırsınız sonra site otursun gerisi gelir. Kazanmaya başlayınca dışarıdan haber ekleyecek kişilerle yavaş yavaş çalışmaya başlarsınız sonra kazancınız artmaya başlar. En iyi kararı yerel site açmakla yapmışsınız bu dediğimi ulusal bir sitede yapsanız dahi kazanamazsınız daha büyük ücretler gerekir, ama yerel haber sitesi iyi bir başlangıç olabilir. 1 ay içerik ekleyip hit yok deyip bırakırsanız erken bir son yaşarsınız çoğu arkadaş bu şekilde bitiriyor, ben ve bazı sabır eden arkadaşlarım şuanda kazanıyor, en azından herhangi bir yerde çalışıp zorlanmaktansa klavye ile yazı yazmak daha kolay diye düşünüyorum.