ReşitÇiçek adlı üyeden alıntı

Attıklarının hepsi kapalı kaynak. Düzenleme yapamazsın. Benimki gibi üyelik sisteminde izlenen bölümler, bildirim sistemi, takip fonksiyonu yok. Bu özelliklere sahip bir wordpress teması bile 400TL. Ayrıca senin istediğin benim çok umrumda değil. Ben sana açık kaynak olarak bu fiyata sattığımı söyledim. Konuda kapalı veya açık kaynak dememişsin. Konuda wordpress tema demesine rağmen sana wordpress'ten daha işlevsel bir script olduğunu söylemiştim zaten yorum atarken. 100TL''ye satsam hocam çok iyi hocam süper diyeceğin bir scripte bu kadar laf atma :) Aynı özelliklere sahip bir dizi sitesi açarsan video player almak için geldiğinde konuşuruz :) Attığın scriptlerin hiçbiri günümüz dizi siteleriyle yarışabilecek niteliğe sahip değil. Belli ki sen bu işi iyi yapmak için büyük pastada çok çok ufak bir lokma yemek için bu işe giriyorsun. 2 ay sonra siteni satışa çıkaracaksın böyle yapan herkes gibi o zaman sana bol şans, öyle bir siteyi alabilecek enayi bulabilmen için.

işte anlamadığın ve bilmediğin kısım dizi scriptini veya temasını ne için istediğim. ben farklı bir proje yapıcam ve satıcağımı pek sanmıyorum. ayrıca evet 100 lira olsa daha çok beğene bilirdim çünkü ederi o kadar kimse şuan iphone 4s e 3000 lira vermek istemez dimi. buda aynı mantık.