Arkadaşlar selamun aleyküm cümleten iki gündür saçma sorular soruyorum gibi gelebilir ama emin olamıyorum bir türlü kafama takılanları hep burada çözdüm hepiniz sağolun :)

şimdi ben spor salonuna yazıldım 2 hafta oldu hemen hemen 12 gün falan yani şimdi 12 gündür ne dediyse hoca yaptım ne yemem gerekiyorsa listeye yüzde 90 şekilde uydum 12 gün boyunca ve bana hoca 3 ay içinde kendindeki değişimi göreceksin dedi ilk ay yaptıgım antremanları saymak gerekirse

10 dk bisiklet
10 dk cross bisikleti
5 SET 20 şerden mekik
5 set 15 tekrar çakı
3 set 15 tekrar sırt (ben 30 kilo çekiyorum)
3 set 15 tekrar kolları ileriye dogru iterek agırlıgı ileri ittirme hareketi(ben 22 kilo itiyorum)
3 set 12 tekrar ağırlığı olabildiğince yukarı kaldırma aleti ( ben 13 kilo yapıyorum çünkü en zoru bu tükeniyorum bunda )

3 set 15 tekrar ipliğe bağlı bisiklet gidonu tarzı bişi var onu aşagıya kadar indirip yavaşça kaldırıyorum arka kol çalıştırıyor (7.5 kilo çünkü omuzdan dirseğe kadar olan kısım sabit yanıyor resmen )

3 set 15 tekrar biceps yani pazular otomatik dambıl makinesinde çalışıyoruz
bundada her kola 5 kilo veriyorum ilk ay daha çünkü

son olarak 3 set 15 tekrar ayak bileğine aağırlık koayarak kaldırma makinesi
ben 22 kilo yapıyorum yukarı dogru kaldırıp indirme

son olarak ta isteğime bağlı olarak 5 dk koşabilirim.

bu şekilde benim plan hocanın aayarladığı sizce benim kasların görünmesi yada görüntünün hafif derece bile oluşması nekadar sürer

boyum 1.80
kilom 79
vucut tipi çok çok az yağlı

teşekkürler şimdiden