Site adresi: www.bayanalem.com
Site için istenen fiyat: 6.000 TL (pazarlıksız)
Sitenin aylık getirisi: pm görüşülür.
Sitenin açılış tarihi: Ekim (2015)
Kategori, sitenin içeriği nedir: Kadın ve arkadaşlık.
Günlük hit sayısı: 1000 - 1500
Ziyaretçi kaynağı: %82 Organik.
Domainin yaşı ve Pagerank değeri: 2 yaşında.
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: Sınırlama yok tüm içerik.
Hosting dahil midir: Değil.
Banlı olduğu sponsor var mı: Yok.
Banlı olduğu arama motoru var mı: Yok.
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: Evet.
Yazılım lisans sonlanma zamanı: Yok.
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: Yok.

Arkadaşlar merhaba.

Kadınlar ve arkadaşlık siteleri konusunda yaklaşık 10 yıldır uğraşıyorum ve projeler geliştirip belirli bir aşamaya kadar yükseltip satıyorum. Daha önce günlük 30.000 tekil hite kadar çıkardığım güzel bir geliri olan siteyi 45.000 TL ye sattım. Site aynı türde bir siteydi ve alan kişi kendi parasını çoktan çıkardı şimdi sefasını sürüyor.

Neden satıyorsun diye sorarsanız benim işim bu, petcim, satiliksa, bayanalem şuan bu üç sitede kendi projem ve diğer sitelerimde para edecek aşamaya gelsin onlarda satılacaktır. Çünkü benim işletecek vaktim yok, hem bir dükkan sahibiyim hemde birden fazla projeler üretiyorum.

Sitenin özelliklerine gelecek olursak,

Sitenin geliri reklam ve arkadaşlık vip üyeliktendir. Gelir modelleri ile ilgili detaylar için O5O61354285'den ulaşın.

Sitede facebook tarzı anlık mesajlaşma sistemi, yine facebook tarzı bildirimler, etiketleme sistemi gibi bir çok özellik bulunur. Üyeler için KP (katılım puanı) sistemi. Kişilerin eklediği gönderiler admin tarafından onaylanır ve yayına alınır. Her neyse işin aslı ne kadar anlatsam da mutlaka bazı şeyler eksik kalacak, o yüzden sitenin ismini yazdım zaten siz en iyisi iyice bir inceleme yapıp tüm özelliklerini detaylı bir şekilde kurcalayın sonra bana ulaşın.

Satış sonrası destek verilecektir, alıcıya şimdiden hayırlı olsun.