Haber Sitemiz Hakkında Görüşleriniz?

30 Mesajlar 2.934 Okunma
smmexpress

DeepGloss DeepGloss Bir programcının notları Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Adana
  • Ad Soyad D** D**
  • Mesajlar 970
  • Beğeniler 485 / 236
  • Ticaret 42, (%100)
Selamlar arkadaşlar. Yakın zamanda ismini çoğu yerde göreceğiniz haber sitemiz yayında. Yeni çalışmalara başladığımız içerik girişleri belli periyotlarda %100 özgün olmak kaidesiyle girilmekte.

Temalar, içerik ve genel görünüm hakkında görüşlerinizi merak ediyoruz.

Site adresi: teksozhaber.com
Üye giriş alanı: teksozhaber.com/uye-girisi

wmaraci
reklam

TolgaDogaan TolgaDogaan Freelance Kullanıcı
  • Üyelik 10.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** D**
  • Mesajlar 1129
  • Beğeniler 23 / 264
  • Ticaret 14, (%100)
Gayet başarılı hocam.
DeepGloss

kişi bu mesajı beğendi.

gaste gaste webibo.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Bilişim uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad İ** O**
  • Mesajlar 632
  • Beğeniler 114 / 346
  • Ticaret 4, (%100)
Sana bir önerim olacak; haber sitesinde özgünlük dediğin olay nedir biliyor musun? Haberi ilk sen yaparsan yani haberin kaynağı sensen özgünlük olur. Yoksa senin yaptığın gibi var olan haberi hikayeden değiştirip özgün yapmakla 30 santim yol alamazsın. Adamlar haberi zaten yapmış sen nesini özgün yapıyorsun. Haberin değeri 3 gün sonra kaybolacak kimse aramayacak. Boşuna sitende hem resim hem de yazı kalabalığı. Siteni incelediğim kadarı ile çok basit bir site. Tercih edilmesi için bir sebep yok! Yol yakınken blog sitesi yap kalıcı yazılar yaz. Öyle habercilik olmaz. Ekip lazım anında haberi girmek lazım.
devotion DeepGloss

kişi bu mesajı beğendi.

Yok imza falan

• Üyelik 27.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Adana
  • Ad Soyad D** D**
  • Mesajlar 970
  • Beğeniler 485 / 236
  • Ticaret 42, (%100)
gaste hocam Milliyet, Hürriyet gibi sitelerin arkasında onlarca ajans ve binlerce editör var. Buna rağmen C/P içerik giriyor adamlar. Yeni açılan haber sitesi kendi haberini yapamaz. Özgünlükten kastım içerik özgün. Forumda açılan haber site konularından 5'inin 4'ü özgün değil. Bizim amacımız basit bir site yapmak. Girip bir baksanıza milyarlar kıran haber sitelerinin hangisi haberi ilk yapıyor? Anadolu Ajans'ı haber sağlayıcı olmasına rağmen kopya içerik içeriyor sitesinde.

Eğer basit olmamaktan kastınız sağdaki görüntüyse ben sitemizin basit olmasını yeğlerim. Evet şuan sitemizde bazı eksikler mevcut site açılalı henüz 2-3 gün oldu. 6 kişilik bir ekibimiz var.

Çocuklar duymasın fetö haberini araştırdığımızda ilk sırada onedio çıkıyor. Haberi ilk akşam paylaşmış, 42 dakika önce Star paylaşmış. Ne hikmetse 3. sırada. Bence siz bu sektörü biraz daha araştırın.. İlkcilikle hiçbir alakası yok. Kolay gelsin.

wmaraci
wmaraci

mceber mceber Gazianteptutku.com Kullanıcı
  • Üyelik 29.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 1019
  • Beğeniler 190 / 193
  • Ticaret 3, (%100)
kusura bakmayın ama haber sitesi deiğin bu tarz olmaz bilen bilir eğer medya haberleri ile kapışacaksanız ajanslar lazım full seo lazım bu kesinlikle önemli yani bunlar olmalı

Gazianteptutku.com

oBen oBen Kelimelerin Gücü Adına.. Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Tekniker
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** Y**
  • Mesajlar 662
  • Beğeniler 29 / 215
  • Ticaret 16, (%100)
özgün içerik derken? haberlerinize bakıyorum sonra dönüyorum ünlü haber sitelerine bakıyorum.Aynı içeriğin birkaç kelimesini değiştirmek ne zaman özgün içerik oldu ;)

kadir70 kadir70 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci - Grafiker
  • Konum Konya
  • Ad Soyad K** Ö**
  • Mesajlar 112
  • Beğeniler 1 / 11
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam haber sitesi demek için önce temanızı değiştirin derim. Adını sık sık duyacaksak ajanssız yol alamazsınız zaten haberleri tepetaklak attırmakla bu iş olmaz. yukarıda arkadaşa katılıyorum bloga çevirin

• Üyelik 27.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Adana
  • Ad Soyad D** D**
  • Mesajlar 970
  • Beğeniler 485 / 236
  • Ticaret 42, (%100)

oBen adlı üyeden alıntı

özgün içerik derken? haberlerinize bakıyorum sonra dönüyorum ünlü haber sitelerine bakıyorum.Aynı içeriğin birkaç kelimesini değiştirmek ne zaman özgün içerik oldu ;)

Hocam yukarıdaki mesajımı okur musunuz? Haber sitesinde aynı içerik olur ne bekliyordunuz? Özgünden kastım içerik olduğunu belirttim. Ünlü haber sitelerinin hepsinde aynı içerikler ve hatta kopya içerikler döndüğünü biliyorsunuzdur umarım ;)

• Üyelik 27.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Adana
  • Ad Soyad D** D**
  • Mesajlar 970
  • Beğeniler 485 / 236
  • Ticaret 42, (%100)

kadir70 adlı üyeden alıntı

Hocam haber sitesi demek için önce temanızı değiştirin derim. Adını sık sık duyacaksak ajanssız yol alamazsınız zaten haberleri tepetaklak attırmakla bu iş olmaz. yukarıda arkadaşa katılıyorum bloga çevirin

Blog sitemiz zaten var hocam. Blogta paylaşacağım içeriği burda da paylaşabilirim. Haberler tepetaklak atılmıyır zaten. İçinde haber geçen bir site bloga çevrileceğini sanmıyorum. Ayrıca ajanslar tüm sitelere aynı haberi sağlıyor. Sadece görsel ve videoları kullanma hakkına sahipsiniz.

oBen oBen Kelimelerin Gücü Adına.. Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Tekniker
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** Y**
  • Mesajlar 662
  • Beğeniler 29 / 215
  • Ticaret 16, (%100)
''Yeni çalışmalara başladığımız içerik girişleri belli periyotlarda %100 özgün olmak kaidesiyle girilmekte.''

Ya benim Türk dili ile alakalı problemim var ya da siz değerli projenizi yanlış ifade ettiğinizin farkında değilsiniz.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al