site adresi : Ciddi alıcılar PM
Site için istenen fiyat : 3.500 ( Pazarlık Vardır )
Sitenin aylık getirisi: Sabit gelir yok en kötü 10 TL bırakıyor günlük. Bazen 15 bazen 20 bazen 50 TL kazanıyor günlük.
Sitenin açılış tarihi: 09.11.2016
Kategori, sitenin içeriği nedir: Otomobil makaleleri, Otomobil İlanları, Otomobile dair her şey.
Günlük hit sayısı: 1.500 - 2.500
Ziyaretçi kaynağı: Google, Facebook, Pinterest, Twitter
Domainin yaşı: 1 Yıl 4 Aylık
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: Tüm içerik
Hosting dahil midir: Hariç
Banlı olduğu sponsor var mı: yok
Banlı olduğu arama motoru var mı: yok
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: evet
Yazılım lisans sonlanma zamanı: yok
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: hayır

Siteye çok büyük harcamalar yaptım. Şuan da toplam 76 Özgün yazı, 370 Özgün yorum bulunmaktadır. Yazdırmış olup kullanmadığım 80 küsür makale de hediye edilecektir. Kendim özel SEO yaptığım için sektöründeki çoğu anahtar kelimede ilk sayfadadır. Sitem çok hoş bir tasarıma sahiptir. 2.ayını doldurduğunda 35 makale ile adsense almıştım. Adsense geliri ortalama olarak günlük 10-15 TL bırakıyor. Ancak inanıyorum ki site ile ilgilenilirse günlük 60 70 TL'ye kadar çıkacaktır. Kendim bizzat arkadaşımın sitesinin 70 TL kazandığını gördüm. Sektörde Lider bir sitedir. Sitenin SEO'sunu dahil özenle kendim yaptım. Binlerce kelimede ilk sayfadadır. Facebook, Pinterest, Twitter gibi sosyal mecralarda takipçileri olup sürekli olarak ziyaret almaktadır. Özel hayatımdaki işlerim nedeniyle ilgilenemiyorum. Yazdırdığım makaleleri dahi atamadım :). Sitenin güvenlik, iç optimize gibi ayarlarını tek tek dikkatli şekilde en üst seviyede optimize ettim. Alan adı tamamen keyword domaindir. Daha fazla detay isterseniz telefon üzerinden görüşebiliriz.

Genel bilgiler;

[CENTER]** YENİ EKLEMELER **

[/CENTER]

AĞUSTOS AYI ADSENSE KAZANCI

** GÜNCELLEME **

Askerde olduğum için ilgilenemiyorum. Sitem gayet kaliteli ve iyidir. Çok emek ve para harcadım.

Ocak, Şubat ve Mart 3 aylık gelir;

3 Aylık Google Analytics Raporu;

[CENTER]2018 Nisan - Mayıs 20 Google Analytics ve AdSense Raporu

Sayyac sitesi arızalı o yüzden ekleyemedim.[/CENTER]

Önemli Not: Site ile hiç ilgilenmiyorum ve gelir durumu da hit durumu da gayet güzeldir. Siteyi beğenmeyen arkadaşlara sadece gülüyorum.