wmaraci reklam
lidertakipci

Coca Cola Kampanya (İlginç Geldi Bana)

26 Mesajlar 3.412 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

WmOptimize WmOptimize Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek WebProgramlama
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** F**
  • Mesajlar 410
  • Beğeniler 151 / 174
  • Ticaret 3, (%100)
Kimse bu olayın boykotla alakası olduğunu yazmamış mı bence mi gözden kaçırdım ?
Sanırım Kudüs olaylarını kimse izlemiyor veya insanlığını unutanlar zevk için umursamamaya devam ediyor.
Ne zaman boykot kampanyası olsa bu tür olaylar baş gösteriyor. Bende bir lise çıkışında arabadan dağıttıklarını bir önceki boykot zamanında görmüştüm.
Emin olun bu içeceğin sırf zararları içmemeniz için yeterli ancak bu işe insanlık boyutu tarafından da bakmalısınız. Şahsen israil mallarını boykot ediyorum ve bunun bir insanlık görevi olduğunu savunuyorum.
Bu yoruma gelecek klasik cevaplardan olan o zaman bilgisayar kullanma gibi saçma sapan yorumlar yapmayın. Bu forumda bu tür insanlar var ve bu yorumu 4 gözle bekliyorlar gibi hissediyorum :)

wmaraci
reklam

demircanuzer demircanuzer Yazılım Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 29.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama & SEO Uzmanı
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad D** U**
  • Mesajlar 1320
  • Beğeniler 270 / 414
  • Ticaret 24, (%100)
WmOptimize

http://www.aljazeera.com.tr/al-jazeera-ozel/israille-hedef-8-milyar-dolar

Aynen cola boykot :D

Dijital Pazarlama ve SEO Uzmanı: Demircan Uzer - demircanuzer.com

• Üyelik 01.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek WebProgramlama
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** F**
  • Mesajlar 410
  • Beğeniler 151 / 174
  • Ticaret 3, (%100)
demircanuzer Ne yani böyle bir karar alındı diye insanlığımı mı unutuyim ? Ben devlet başkanı veya yetkilisi değilim. Siyaset ile ticaret başka şeylerdir. Türkiye ile israil düşman değil Türkiye israile düşman.(Savaş halinde değiliz) Çaktırmadan soğuk savaşın yapıldığını ve samimiyetsiz gülüşleri her iki tarafında yaptığını biliyoruz.

j700 j700 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Otel
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad R** A**
  • Mesajlar 1263
  • Beğeniler 214 / 215
  • Ticaret 1, (%100)
https://www.youtube.com/watch?v=DQAVYg-GkH8

wmaraci
wmaraci

daniel1336 daniel1336 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Makine Mühendisi
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 1338
  • Beğeniler 587 / 525
  • Ticaret 36, (%100)

WmOptimize adlı üyeden alıntı

Kimse bu olayın boykotla alakası olduğunu yazmamış mı bence mi gözden kaçırdım ?
Sanırım Kudüs olaylarını kimse izlemiyor veya insanlığını unutanlar zevk için umursamamaya devam ediyor.
Ne zaman boykot kampanyası olsa bu tür olaylar baş gösteriyor. Bende bir lise çıkışında arabadan dağıttıklarını bir önceki boykot zamanında görmüştüm.
Emin olun bu içeceğin sırf zararları içmemeniz için yeterli ancak bu işe insanlık boyutu tarafından da bakmalısınız. Şahsen israil mallarını boykot ediyorum ve bunun bir insanlık görevi olduğunu savunuyorum.
Bu yoruma gelecek klasik cevaplardan olan o zaman bilgisayar kullanma gibi saçma sapan yorumlar yapmayın. Bu forumda bu tür insanlar var ve bu yorumu 4 gözle bekliyorlar gibi hissediyorum :)

Onu alma israil malı onu alma fetö malı paran amerikaya gider... Ne alacağız peki hocam ya. Mümkün olduğu kadar Türk malı alıyoruz onlar bile yabancı sermaye çıkıyor araştırınca.

HitSihirbazi38 HitSihirbazi38 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Makale Yazarı
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 96
  • Beğeniler 26 / 20
  • Ticaret 12, (%100)
Rakip vs hikaye. Coca cola büyük zararda (kardan zarar). Başta Türkiye olmak üzere birçok islam ülkesinde halk daha bilinçli hareket ediyor. Ben teneke kola bağımlısıydım. Şimdi asla! Ben onlara kazandırmak kendi kurşunumun parasını kendim vermek istemiyorum. İnsan idealist olmalı. Sadece midesini doldurmayı ve çiftleşmeyi düşünmemeli.
Batılıya verilen her kuruş, ya bize ya torunlarımıza mutlaka ama mutlaka olumsuz olarak dönecektir..

ALMAZSAK ÖLMEYİZ.. AMA ALIRSAK, BİRİLERİ ÖLEBİLİR. BEN ÇOCUKLARIMIZIN TORUNLARIMIZIN KANI OLARAK GÖRÜYORUM ARTIK..
WmOptimize

kişi bu mesajı beğendi.

HitSihirbazi38 HitSihirbazi38 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Makale Yazarı
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 96
  • Beğeniler 26 / 20
  • Ticaret 12, (%100)
hocam emin olun cok güzel Türk malları da var.
Yeterki hemen pea etmeyip bir süre kullanın damak alışsın. Tüm mesele damak alışkanlığı. Torku her alanda atılım yapıyor kolaya da el atarlar. Varsa Kore malı, japon malı vs dostumuz olabilecek farklı birçok ülke var bizim yoksa onlardan tedarik edebiliriz

daniel1336 adlı üyeden alıntı

Onu alma israil malı onu alma fetö malı paran amerikaya gider... Ne alacağız peki hocam ya. Mümkün olduğu kadar Türk malı alıyoruz onlar bile yabancı sermaye çıkıyor araştırınca.
daniel1336

kişi bu mesajı beğendi.

Gglog Gglog bloglara frm kurmayın! Kullanıcı
  • Üyelik 06.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** Ö**
  • Mesajlar 861
  • Beğeniler 167 / 264
  • Ticaret 1, (%100)
Reklam için büyüklüğün önemi yok Facebook bile reklam yapıyor.

Little things affect little minds.

• Üyelik 01.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek WebProgramlama
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** F**
  • Mesajlar 410
  • Beğeniler 151 / 174
  • Ticaret 3, (%100)
HitSihirbazi38 Ağzına sağlık hocam
daniel1336 Hocam haklısınız dediğiniz türde Türk malları mevcut yabancı odaklı ama birde tamamen yerlileri deşseniz 10 numara üretimler var. Torku bunların başında gelmekte.

Ben daha önce kaliteli ayakkabı almak isterken niye Türk malı almıyim diye yakınıyordum. Geçenlerde Lescon'un Türk malı olduğunu gördüm. Adamlar kaliteli ayakkabı üretiyor gibi geldi daha önce denemedim ama ismini duymuştum bundan sonra hep burdan almayı düşünüyorum önceki ayakkabıda kinetix'ti.

Gıda da Afia markası da sırf helal ürün üretmekte.

Telefon olarak Casper iyi değil diyorlar bende bizi dost bilen Kore malı LG alırım yani şimdilik en iyi tercih.

Alternatif bulunuyor hocam hele şu aralar üreten bir Türkiye'yiz umarım daha iyilerini üretiriz.
daniel1336 HitSihirbazi38

kişi bu mesajı beğendi.

Blooming Blooming WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Grafik Tasarımcı
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 32
  • Beğeniler 30 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
"Ne Migros'un ne Coca Cola'nın bu tarz bir reklama ihtiyacı yok diye düşünüyorum." FurkanKandemir Facebook bile hala Google Ads'e reklam veriyor. Reklama her zaman gerek vardır. Örneğin TV izliyorsun. coca-cola reklamı çıktı. canın çekti ve gidip cola alıyorsun. Olay bu kadar basit hocam.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al