oBen adlı üyeden alıntı

Tek kelime ile alınmaz ;)

LitmuS adlı üyeden alıntı

Özet duymak istiyorsan: ALAMAZSIN

Şu webmaster forum sitelerinde yıllardır varım 10 yıldır ***.net ve iyinette vs. hep diyorum ya az sus sanane karışma millet ne halt yerse yesin dayanamıyorum hep yardım edeyim diyorum yardım edince de böyle cevaplarla geri dönüş alıyorum.

Madem sormak istediğin "adsense nasıl alınır" değil bu sitenin adsense alınıp alınmayacağını bilmiyor musun, bilmiyor ve soruyorsan demekki adsense nasıl alınır bilmiyorsun demektir bilmediğini insanlara sormak kötü bir şey değil lakin insanlar faydalı olmak için bir şey söylediğinde "ben zaten onu biliyorum, onu sormadım" tavırlarını takınmaya gerek yok.

Yine sorunun cevabını anlayacağın şekilde tekrarlayım

Kategori aldırır ama sen bu site ile yüz milyar kere başvuru yapsan "blog" olsa dahi yinede a-la-maz-sın.

Bu şekilde kimseye faydan dokunmaz. Sorduğum soruyu yanlış anlayıp yorum yazıyorsun blog açmak ne alaka? insanlara faydalı ol ne demek oluyor ? yaptığın yoruma ilk önce dikkat et. (böyle cevaplarla geri dönüş alıyorum. ) tabi alırsın senin yaptığın yoruma böyle dönüş yapılır. Ayrıca yorumumda yazdığın yoruma teşekkür edip daha detaylı anlattım. Sen yardım için değiş tartışmak için yorum yazıyorsun.