lostyazilim

Hangi internet firmasını kullanmalıyım sizce?

11 Mesajlar 1.532 Okunma
lstbozum

Kayrahan Kayrahan Atatürk Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek E-Ticaret Yöneticisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 484
  • Beğeniler 69 / 117
  • Ticaret 1, (%100)
Arkadaşlar merhaba, benim kullanmış olduğum VodafoneNET hizmeti bu ay bitiyor. 16 mbps yalın internet kullanıyorum 50 TL (sözde 16 mbps eve gelen değer 8-6 mbps) Yeni bir servis arayışı içerisindeyim :) Aslında VodafoneNET den memnun gibiyim bir sorunum yok fakat D-SMART aklımı çeliyor :)

Şöyle ki ben pc de oturmadığım zamanlar da TV de sadece belgesel izlerim yada tartışma programlarını, bi belgesel hayranlığım var ;) Bu yüzden de almışken TV paketi de içerisinde olan bir internet hizmeti almak istiyorum. En uygunu da fiyat ve kota vs olarak D-Smart gözüküyor. TTNet de düşündüm ama onun interneti yalın internete ekstradan ücret ekliyor ve kanalları o kadar da ilgi çekici değil.

He şöyle bir şey var, şurada güzel bir kampanya var değerlendir dediğiniz bir internet servis sağlayıcısı varsa onuda değerlendirebilirim ama şimdilik D-Smart almalı mıyım? Almamalı mıyım? Ne tür sorunlar yaşarım yada yaşamam bu konuda fikirlerinizi rica edeceğim sizden. Şimdiden herkese teşekkürlerimi sunuyorum.

Dipnot: Hangi internet servis sağlayıcısını alırsam alayım bizim bölge maksimum 8 ile 12 mbps geliyor. O da dengesiz geldiği için sürekli kesintiler oluyor, haliyle 8 mbps de işimi görüyor böyle de değerlendirebilirsiniz :) Fibermiş ultraymış maalesef işime yaramıyor :)

wmaraci
reklam

mceber mceber Gazianteptutku.com Kullanıcı
  • Üyelik 29.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 1019
  • Beğeniler 190 / 193
  • Ticaret 3, (%100)
vodafone paketlerinde de tv bölümü var ve uygun fiyata yani vodafone çok iyi internet veriyor ama herkes telden şikayetçi

Gazianteptutku.com

Ahmet Ahmet ▪ illâ edep, illâ edep! Kullanıcı
  • Üyelik 01.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Proje Yönetimi
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 1279
  • Beğeniler 386 / 731
  • Ticaret 29, (%100)
Hangisini alırsan al ülkenin kapasitesi ve alt yapısı belli. Üç aşağı beş yukarı aynı hizmeti alırsın. 5 sene D-Smart kullandım sıkıntı yaşamadım sonra TTNet'e geçtim onda da aynı hizmeti aldım. 3-4 ay kadar Superonline kullandım oda aynı hizmeti sağladı.
Kayrahan

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 31.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 484
  • Beğeniler 69 / 117
  • Ticaret 1, (%100)

Ahmet adlı üyeden alıntı

Hangisini alırsan al ülkenin kapasitesi ve alt yapısı belli. Üç aşağı beş yukarı aynı hizmeti alırsın. 5 sene D-Smart kullandım sıkıntı yaşamadım sonra TTNet'e geçtim onda da aynı hizmeti aldım. 3-4 ay kadar Superonline kullandım oda aynı hizmeti sağladı.

Haklısınız aslında, tek fark olarak TV olayı giriyor devreye. Tabi ki fiber de vs de değişkenlik gösteriyor olabilir ama benim için hayal onlar :)

mceber adlı üyeden alıntı

vodafone paketlerinde de tv bölümü var ve uygun fiyata yani vodafone çok iyi internet veriyor ama herkes telden şikayetçi

Şimdi gördüm onu, TV paketi olarak D-smart giriş paketi yada Aile + Spor seçenekleri var, fakat fiyat olarak pek değişiklik göstermiyor D-Smart ile. Hatta kotası daha düşük sanırım. 2 gündür arıyorlar VodafoneNET den, bir türlü müsait olup açamadım, büyük ihtimalle teklifleri olacak bana, bakalım ne sunacaklar ona göre değerlendireyim bir de

wmaraci
wmaraci

mceber mceber Gazianteptutku.com Kullanıcı
  • Üyelik 29.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 1019
  • Beğeniler 190 / 193
  • Ticaret 3, (%100)
Kayrahan bencede teklifleri bekleyin size indirim yapacaklarını düşüğnüyorum
Kayrahan

kişi bu mesajı beğendi.

Gazianteptutku.com

OmerGunay OmerGunay https://omergunay.net Kullanıcı
  • Üyelik 15.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek PHP Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 1207
  • Beğeniler 382 / 381
  • Ticaret 16, (%100)
Paket bilmem ama Turk.net kullanıyorum ve tavsiye ederim. Taahhüt yok beğenmezsen çıkarsın olay biter. Önce turk neti bi dene derim. Akn de yok.

Herkes yediğinden ikram eder..(Yavuz Sultan Selim)

• Üyelik 31.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 484
  • Beğeniler 69 / 117
  • Ticaret 1, (%100)
Turk.net de akn yok diyor ama sitesinden bakınca AKN 75 GB diyor yada 100 GB diyor anlamadım bir türlü ÖmerGünay

• Üyelik 15.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek PHP Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 1207
  • Beğeniler 382 / 381
  • Ticaret 16, (%100)
Kayrahan sitesinde 150 gb ile veriyor size ilk aldığınızda sonra siz sınırsız akn talep ediyorsunuz altyapınız uygunsa sınırsız akn ye dönüştürüyorlar. Benim şuan sınırsız mesela.
Kayrahan

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 31.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 484
  • Beğeniler 69 / 117
  • Ticaret 1, (%100)
O açıdan iyiymiş ÖmerGünay hocam. Ben şöyle de düşünüyorum bi yerde, mesela hemen hemen fiyatları aynı bütün firmaların. Ama D-smart da bu fiyatlara ek TV hizmeti de var. Diyorum ki madem aynı parayı vereceğim o halde TV paketini de alırım +1 karlı olurum :)

• Üyelik 15.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek PHP Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 1207
  • Beğeniler 382 / 381
  • Ticaret 16, (%100)
Kayrahan tv paketi kotadan yemiyorsa iyi kotadan gidiyorsa ne anladım ben tv den :D

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al