Ghost adlı üyeden alıntı

Site ekleyince beğenmezsek o siteyi silebilir miyiz?

Merhaba Ghost, siyuu.com 'da üye olduktan sonra profil sayfanda istediğin kadar blog ekleyebilir, düzenleyebilir ve silebilirsin. Eğer 15 günden fazla bir sürede blog yazısı eklemezsen bizimle karşılaşırsın, o yüzden beğenmemek gibi bir mevzu yok :) Amacımız zaten sizin blog yazmanızı desteklemek, bizden mail alıyorsanız demekki sadece bizi değil blogunuzu da beğenmiyorsunuz demektir :)

Ek Olarak:

Atakan adlı üyeden alıntı

Site sahiplerinden Can Paçacı forumumuza üye olmuş, hoşgelmiş... :)

Hoşbulduk efendim, siyuu.com 'a göstermiş olduğunuz ilgi ve destekten dolayı da ayrıca teşekkür ederiz.

Ek Olarak:

heptasarim adlı üyeden alıntı

Fikir de süper, tanıtım da süper, tasarım da süper. Yapanın eline sağlık. Tweet'liyorum hemen.

2 tane ufak hata var, belirtmeden geçmiyim. Anasayfada kayıt ol yazısı "sign up" yerine "sign in" diye yazılmış. Bir de alt sol tarafta çok boşluk kalmış. Çirkin duruyor bence. Onu da düzeltirsek tasarım oturmuş olur.

İlginiz için teşekkür ederiz. up / in mevzusu gözümüzden kaçmış ama bugüne kadar da kimse bunu belirtmemişti dikkatiniz için çok teşekkür ederiz. Alt boşluklar zamanla dolacak, yeni özellikler sırada bekliyor...

Ek Olarak:

heptasarim adlı üyeden alıntı

Şifremi unuttum nerede :) Şifremde /* gibi karakterler kullandım, herhalde o yüzden giriş yapamıyorum.

Şifremi Unuttum unutulmuş :) Daha çok Facebook login kullanıldığı için ilgilenmedik sanırım, notlarımıza ekledim, çok teşekkür ederim.