wmaraci reklam
lidertakipci

Hit getiren makale lazım.

13 Mesajlar 1.638 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

nerdenbilecekmis nerdenbilecekmis www.1araba.com satılık. Kullanıcı
  • Üyelik 10.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 526
  • Beğeniler 4 / 44
  • Ticaret 1, (%100)
Arkadaşlar merhaba makale almaya karar verdim ama örnek bir makale istiyorum makale hit getirirse alırım, ilgilenen arkadaşlar özel mesaj gönderebilirler.

wmaraci
reklam

Ercincaglar Ercincaglar Master Kullanıcı
  • Üyelik 14.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 826
  • Beğeniler 2 / 188
  • Ticaret 40, (%100)
Merhaba,
Sitenizin kategorisi nedir?

nerdenbilecekmis nerdenbilecekmis www.1araba.com satılık. Kullanıcı
  • Üyelik 10.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 526
  • Beğeniler 4 / 44
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba teknoloji ve ilginç bilgiler gibi karışık.

erkaner erkaner WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek metaratör,inci 2.nesil yazar
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 459
  • Beğeniler 17 / 105
  • Ticaret 19, (%95)
Parayla alinan makale hit getirmez bundan amin ol
flatcast mrtrclb

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

bekirbulut bekirbulut AdSense, Blogger Kullanıcı
  • Üyelik 03.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek İçerik Editörü
  • Konum Yozgat
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 2319
  • Beğeniler 384 / 1212
  • Ticaret 17, (%100)
erkaner Ne yazık ki, hocama katılıyorum.

Muhammedchan Muhammedchan sencesaglik.com Kullanıcı
  • Üyelik 12.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Ziraat Mühendisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 141
  • Beğeniler 18 / 40
  • Ticaret 12, (%100)
Parayla alınan makaleler çok yüksek hit de getirebilir çok azda getirebilir. Bu durum %90 Site sahibiyle ilgilidir.

Site sahibi iyi bir seo yapmıyor sağlam bir sosyal ağa sahip değil site tanıtımı iyi yapılmıyor ancak makale hit getirsin, ne yazıkki böyle bir işleme sistemi dünyada bulunmuyor.

Ancak diğer yandan sitenin hangi konular üzerinde daha çok hit çektiği analiz edilirse buna göre bir konu belirlenir ve yazar bununla ilgili bir yazı hazırlar.

Diğer yandan makale iyi olsun yüksek HİT getirsin 100 kelimesi 1 TL yada 1.5 TL gibi rakamlar veririm deniliyorsa buda hatalı bir durum.

Bir makale yazarı siteyi Analytics bilgileri olmadan analiz edecek, siteye bağlı ilgi çekici konu bulacak, bu konu üzerinde birden fazla sitede konu okuyacak, iyi bir değerlendirme yapıp giriş ve sonuç paragraflarına kadar konu bütünlüğü sağlayacak.

Tüm bu açıdan bakınca 300 kelimelik bir tane makalenin yazılması en az yarım saat sürüyor. Sitede genelde araştırmasız hızlı bir şekilde yazıldığı için bir makale 5 dakikada yazılır sanılıyor.

Yarım saatte 1 makale 100 kelimesi 1 TL günde 5 saat ayırıp 300 kelimelik makaleler yazsan 30 TL ediyor. Kafanın şişesi ve kazanılan para sizce uğraşmaya değer mi?

Bende yazarlık yapıyorum ancak az sayıda makale kabul ediyorum konuları kendim belirliyorum sadece yüksek kalitede yazıyorum çünkü maddi kazanç için değil farklı bir projeye maddi kaynak olsun diye yazıyorum.

Maksatım genel bilgilendirme yapmak konu sabine tavsiyem ise konuları kendisinin belirlemesi yada siteyi konuyu ve makaleyi analiz yapmak için yazara yüksek ücret vermesi oluyor.
baates

kişi bu mesajı beğendi.

scopewm scopewm https://goo.gl/kheJRt Kullanıcı
  • Üyelik 31.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 181
  • Beğeniler 52 / 56
  • Ticaret 20, (%100)
Arkadaşlar yanlız şartını iyi okuyun adam 3 tl para vericek, hit getirirse alırım diyor ona göre.

Grafik Hizmetleri | https://goo.gl/kheJRt | behance.net/scopewm

baates baates WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 21.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek güvenlik
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 763
  • Beğeniler 215 / 160
  • Ticaret 5, (%100)
ben şimdiye kadar makale satın alıp hit getirisi görmedim. Güncel makale yazarak ve seo çalışması ile bu iş olur...

eneskamis eneskamis WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisliği Öğrencisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 921
  • Beğeniler 42 / 246
  • Ticaret 27, (%96)
Makale yazdıracak arkadaşlara tavsiyem yazacak arkadaşlara kelime başına şu kadar ödeyim 300 kelime altında kalma falan demeyin bence.
Bazı konular vardır ki anlat anlat bitmez, bazı konular vardır ki pek anlatacak bir şey yoktur. O tarz konularda yazıyı kelime sınırını geçeyim diye yazarsa çöp olur. Onun yerine hit getirmesini istiyorsanız ve gerçekten bu tarz bir konu varsa onu görsellerle, videolarla vs. doldurarak değişik formatta sunmaya izin verin. Hem sizin hayrınıza hem yazarın hayrına olur.

eneskamis.com

erkaner erkaner WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek metaratör,inci 2.nesil yazar
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 459
  • Beğeniler 17 / 105
  • Ticaret 19, (%95)
Ben bir dönem para iel makale aldım ama şunu gördüm yazzılacak konuyu veriyorum başlık olarak fiyatta anlaşıyoruz yazı 300 kelime olacak ücrete göre kesinlikle yazı ya 299 kelime oluyor yada 301 kelime konunun sonu bağlayacak diye resmen saçmalıyorlar baktım olmuyor dedim ki yazıda sınır yok istediğin kadar yaz ama saçma konu olmasın bu seferde 1500 kelime yazmış ama konu resmen iş olsun kelime olsun diy yazmış

Şu an elimde çok büyük hitli bir site var 10 k günlük hit alıyorum sitede 250 konu var geçen gün bi incele yaptım sitemde ne tesadüftür ama ilk 50 konu neredeyse hiç okunmamış ve ben o 50 yazıyı para ile aldım sonrası ile kendime ait kendim özendim yazdım alakalı ve saçma değil 5 yazar vardı hepsine yol verdim sadece bir kişi kaldı benle çalışan tam 1 sene oldu oda yazıyor ama sonrasında bende baya ekleme düzenleme yaparak yayınlıyorum çünkü seo uyumlu yazı yazmak resmen sanattır.

İddaa ediyorum ne yazarsam yazayım yazdığım 10 yazının en az 5 tanesi 1 sayfada kalanıda 2 ve 3 sayda oluyor daha google hatırlamam ben 5 sayfada yazımın çıktığını

Açıkcası ben bu şekilde yazanı bulsam 500 kelimeye 50 tl veririm ama yok yok yok forumd görüyorum yok copa paste onayalı günlük 50000 kelime yazma rekoru yok öğretmende yok bayandan yok cart cürt hepsi yalan bana göre

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al