freelance iş ilanları

Korkmadan.com - Herşeyin Korkmadan Paylaşılığı Blog

31 Mesajlar 4.033 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Anonim334 Anonim334 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci.
  • Mesajlar 243
  • Beğeniler 69 / 26
  • Ticaret 0, (%0)

MehmetEmre adlı üyeden alıntı

ALLAH razı olsun kardeşim, özel mesajlara bakar mısınız?

Baktım cevapladım

wmaraci
reklam

WolkHan WolkHan volkansengul.com Kullanıcı
  • Üyelik 07.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 51
  • Beğeniler 13 / 17
  • Ticaret 0, (%0)
"herşeyin korkmadan paylaşıldığı blog" sloganı ile yaptığın bu blog sanırım başkalarının emek verip yazdığı makaleleri izinsiz bir şekilde, utanmadan, çekinmeden "korkmadan" alıp yayınlamak üzerine kurulu?

başka kaynaklardan alınan yazıların alıntına alıntı linki vermezsen o yazı "korkmadan paylaşmak" değil "utanmadan çalmak" oluyor bilgine....

blogunu gezerken bir yazı çok tanıdık geldi, birde baktım ki zaten epey zaman evel benim yazdığım bir makaleymiş.. Kaynak linki vermeni aksi halde blogundan kaldırmanı rica ediyorum. Söz konusu içerik ise bu : http://www.volkansengul.com/html-tarihine-bakis/
Batuhan SafakCALiSKAN Anonim334

kişi bu mesajı beğendi.

bucuncu bucuncu Wordpress ♥ Kullanıcı
  • Üyelik 11.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 13
  • Beğeniler 7 / 4
  • Ticaret 1, (%100)
Blog formatında değil yalnızca herşeyin paylaşıldığı Wordpress altyapılı bir site.

• Üyelik 21.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci.
  • Mesajlar 243
  • Beğeniler 69 / 26
  • Ticaret 0, (%0)

WolkHan adlı üyeden alıntı

"herşeyin korkmadan paylaşıldığı blog" sloganı ile yaptığın bu blog sanırım başkalarının emek verip yazdığı makaleleri izinsiz bir şekilde, utanmadan, çekinmeden "korkmadan" alıp yayınlamak üzerine kurulu?

başka kaynaklardan alınan yazıların alıntına alıntı linki vermezsen o yazı "korkmadan paylaşmak" değil "utanmadan çalmak" oluyor bilgine....

blogunu gezerken bir yazı çok tanıdık geldi, birde baktım ki zaten epey zaman evel benim yazdığım bir makaleymiş.. Kaynak linki vermeni aksi halde blogundan kaldırmanı rica ediyorum. Söz konusu içerik ise bu : http://www.volkansengul.com/html-tarihine-bakis/

hocam yazıyı alan ben değil başka bir yazarım ve özür dileklerimle hemen kaldırıyorum

wmaraci
wmaraci

Batuhan Batuhan Kendine webmaster Kullanıcı
  • Üyelik 08.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 3455
  • Beğeniler 783 / 1009
  • Ticaret 1, (%100)
Yanlış anlama ama tam bir fiyasko olmuş. 'Her telden' paylaşım seni hiçbir yere götürmez, olduğun yerde koşturur durursun. Bir çorbada herkesin tuzu olursa o çorba içilmeyecek hale gelir. Demek istediğim kendine bir çizgi belirle, biraz da düzen olursa iyi olur. Söylemeye terbiyem müsade etmiyor ancak manşetin 3. sayfasında ** mı lan O? şeklinde bir başlık hiç mi hiç uygun değil.

• Üyelik 21.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci.
  • Mesajlar 243
  • Beğeniler 69 / 26
  • Ticaret 0, (%0)

Batuhan adlı üyeden alıntı

Yanlış anlama ama tam bir fiyasko olmuş. 'Her telden' paylaşım seni hiçbir yere götürmez, olduğun yerde koşturur durursun. Bir çorbada herkesin tuzu olursa o çorba içilmeyecek hale gelir. Demek istediğim kendine bir çizgi belirle, biraz da düzen olursa iyi olur. Söylemeye terbiyem müsade etmiyor ancak manşetin 3. sayfasında ** mı lan O? şeklinde bir başlık hiç mi hiç uygun değil.

Haklısınız hocam sanırım diğer arkadaşları sadece izlemesi için bırakmalıyım blogda bir önceki mesajdaki abimizde söyledi çalıntı yapmış makaleyi onların yüzünden ben kötü yorumlar alıyorum , yorumunuz için teşekkürler çeki düzen vericem.

Mertcan Mertcan Hayat kısa, kuşlar uçuyor Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yatırım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 5426
  • Beğeniler 39 / 1529
  • Ticaret 38, (%100)

Anonim334 adlı üyeden alıntı

Haklısınız hocam sanırım diğer arkadaşları sadece izlemesi için bırakmalıyım blogda bir önceki mesajdaki abimizde söyledi çalıntı yapmış makaleyi onların yüzünden ben kötü yorumlar alıyorum , yorumunuz için teşekkürler çeki düzen vericem.

En azından alıntı yaptıklarında kaynak belirtmelerini veya yazının bir kısmını almaları gerektiğini izah et.

Tomurcuk derdinde olmayan ağaç, odundur.

• Üyelik 21.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci.
  • Mesajlar 243
  • Beğeniler 69 / 26
  • Ticaret 0, (%0)

SpeciaL adlı üyeden alıntı

En azından alıntı yaptıklarında kaynak belirtmelerini veya yazının bir kısmını almaları gerektiğini izah et.

direk yazarlıktan çıkartıcam

EasyWorD EasyWorD Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek İşletme Elektrikçisi
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 152
  • Beğeniler 24 / 15
  • Ticaret 0, (%0)
tasarım pek hoşuma gitmedi bence temayı daha degişik birşey yaparsan ve sade olursa daha iyi olabilir .. (tabiki bu benim kişisel düşüncem.) başarılar ..

• Üyelik 21.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci.
  • Mesajlar 243
  • Beğeniler 69 / 26
  • Ticaret 0, (%0)

EasyWorD adlı üyeden alıntı

tasarım pek hoşuma gitmedi bence temayı daha degişik birşey yaparsan ve sade olursa daha iyi olabilir .. (tabiki bu benim kişisel düşüncem.) başarılar ..

Wordpress'te tema yapmak bilindiği gibi çok zor ve bende bilmiyorum tema yapmasınnı kendi zevkimize göre yaptıralım desek sadece psd ye bile 100 lira alıyorlar ki zaten mbtasarım temasına geçmeyi düşünüyorum.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al