freelance iş ilanları

Youtube Tasarımını Güncelledi

3 Mesajlar 735 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Machine Machine www.wptreni.com Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Bilgisayar Programcılığı & FED
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 1041
  • Beğeniler 327 / 328
  • Ticaret 12, (%100)
Google uzun zamandır birçok servisinde tasarım değişikliğine gidiyordu bu tasarım değişikleri gözle görülür olmasa da ufak ufak ilerlemeler yaparak kısa süre içerisinde birçok servisinde tasarım güncellemesi gerçekleştirdi. Başta arama motoru servisi güncellendi daha sonra Google’ın sosyal medya servisi olan Google Plus güncellendi daha sonra Google Drive, Google Translate, Google Analitik, Google Search Console, Google Pagespeed Insights ve şimdide Youtube tasarımını güncelledi.

Genel olarak tasarımların hepsi Material Design şeklinde yapan daha sade ve keskin tasarımlara geçiş yaptı. Youtube’da ki güncelleme 30 Ağustos itibari ile ülkemizde de geçerli oldu. Eğer halen yeni tasarımını görmüyorsanız tarayıcı çerezlerinizi temizleyerek yeni güncellenmiş tasarıma sahip Youtube görebilirsiniz.

Daha fazlası için: https://huseyinkorbalta.com/youtube-tasarimini-guncelledi/

wptreni.com |  Wordpress Blogu
wmaraci
reklam

xLyra xLyra Göründüğü gibi değil.. Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adıyaman
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 717
  • Beğeniler 63 / 244
  • Ticaret 1, (%100)
Bu tasarımı ben 1 yıldan fazladır kullanıyorum zaten hocam. Şuan yapmış oldukları tüm kullanıcılara güncellemeyi aktif etmeleri

Machine Machine www.wptreni.com Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Bilgisayar Programcılığı & FED
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 1041
  • Beğeniler 327 / 328
  • Ticaret 12, (%100)

xLyra adlı üyeden alıntı

Bu tasarımı ben 1 yıldan fazladır kullanıyorum zaten hocam. Şuan yapmış oldukları tüm kullanıcılara güncellemeyi aktif etmeleri

Evet çok önceden beri mevcut fakat birçok kullanıcının haberi bile yok buna bende dahil olmak üzere yapılan güncelleme ile gördük bu tasarımı ondan dolayı haber yaptım :)

wptreni.com |  Wordpress Blogu
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al