freelance iş ilanları

Internette her yer siyaset olmuş içim karariyor

17 Mesajlar 1.562 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

altugse altugse Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 119
  • Beğeniler 2 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
Benim gibi düşünen varmı ? Artık internetten hiç zevk almıyorum son 3-4 yıldır Türkiye'de internetin %90 civarı siyaset ve her gün bu haberleri görmekten içim karardı. Mesela yıllardır takildigim forumlar var bundan yıllar önce forumlarda siyaset konuşmak yasaktı şimdi forumların çoğunda ülke gündemi var ve her gün siyaset kavga dövüş oluyor sırf bu yüzden bıraktım forumlarda takilmayi. Twitter'da bundan nasibini aldı her gün açılan 10 tagin 7 tanesi siyasetten ibaret insanlarda yemin ederim yaşama hevesi bırakmıyorlar bir ülkenin gündeminde bu kadar siyaset olurmu anlamıyorum. Haber bile okumuyorum artık okuduğum gazeteleri bile bıraktım çünkü sürekli ordada ana sayfada gördüğüm 10 haberin 8 tanesi siyaset , uygulamada bile böyle her dakika gündeme ilgili bildirim atıyorlar. Artık internette takılmak tan gerçekten bunalıyorum benim gibi olan varmı? Ne biliyim başka ülkelerin gündemine bakıyorum adamlarin dertleri çok başka abi cidden tartıştıkları konular hava kirliliği gibi entel entel konular. Bizim gundemlere bakıyorum adami intihara surukler , ne kadar olumsuz iç karartıcı haberler yapıyorlar. Siyaset dışında kalan haberlerde hep cinayet tecavüz taciz.
netman

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

MehmetMasa MehmetMasa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1946
  • Beğeniler 552 / 554
  • Ticaret 40, (%100)
Katılıyorum hocam artik bakmadan geçiyorum bende

Talha1751 Talha1751 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** B**
  • Mesajlar 79
  • Beğeniler 22 / 22
  • Ticaret 0, (%0)
..........

bekirbulut bekirbulut AdSense, Blogger Kullanıcı
  • Üyelik 03.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek İçerik Editörü
  • Konum Yozgat
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 2319
  • Beğeniler 384 / 1212
  • Ticaret 17, (%100)
Gerçekten katılıyorum hocam.

wmaraci
wmaraci

Kurklu Kurklu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 262
  • Beğeniler 78 / 74
  • Ticaret 11, (%100)
Aslında bir ülkede siyaset ne kadar konuşuluyorsa o kadar iyi demektir. Ülkenin sorunlarına kafa yoran bir topluluk var demektir. Ancak ne yazık ki bizim ülkede böyle olmuyor. Yanlışa yanlış doğruya doğru diyebilen insan sayısı çok az, herkes kendi partisini kör kütük savunuyor. Desteklediği parti doğru da yapsa yanlış da yapsa her daim desteklediği partisinin arkasında duruyor. Ve siyaset konuşulurken karşı tarafa ne saygı duyuluyor ne de hoş görülüyor. Ya bizdensin ya da hiçsin mantığı üzerinden siyaset yapılıyor. Bu da pek hoş olmayan tartışmalara sebep oluyor.
samsa murattat Alper

kişi bu mesajı beğendi.

murattat murattat TATOĞLU BİLİŞİM Kullanıcı
  • Üyelik 02.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek e-ticaret yöneticisi
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 858
  • Beğeniler 21 / 324
  • Ticaret 41, (%100)

Kurklu adlı üyeden alıntı

Aslında bir ülkede siyaset ne kadar konuşuluyorsa o kadar iyi demektir. Ülkenin sorunlarına kafa yoran bir topluluk var demektir. Ancak ne yazık ki bizim ülkede böyle olmuyor. Yanlışa yanlış doğruya doğru diyebilen insan sayısı çok az, herkes kendi partisini kör kütük savunuyor. Desteklediği parti doğru da yapsa yanlış da yapsa her daim desteklediği partisinin arkasında duruyor. Ve siyaset konuşulurken karşı tarafa ne saygı duyuluyor ne de hoş görülüyor. Ya bizdensin ya da hiçsin mantığı üzerinden siyaset yapılıyor. Bu da pek hoş olmayan tartışmalara sebep oluyor.

Daha iyi nasıl söz edilebilirdi ki !

CenkOnsoy CenkOnsoy Skype: cenkonsoy Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Uzman Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 4042
  • Beğeniler 77 / 1356
  • Ticaret 37, (%100)
Aklınız var ise siyasetten uzak durun; gaza gelmeyin. İnsanlar bu işten nemalanıyor. Uzak durun. Koz vermeyin kimseye. Çılgınca futbol taraftarı olmaktan hiçbir farkı yok. Onlar trilyonlar kazanıyor, siz kendinizi parçalıyor, tuzağa düşürüyorsunuz. İşin içinde değilseniz, bu işten ekmek yemiyorsanız sadece yem olursunuz.

Bilim Forum | Bilimgunlugu.com

samsa samsa Ne Mutlu TÜRK'ÜM Diyene Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek turizm
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** O**
  • Mesajlar 543
  • Beğeniler 117 / 118
  • Ticaret 5, (%100)

Kurklu adlı üyeden alıntı

Katiliyorum! Siyaset konusan toplum iyidir de icerikleri ve paylasim tarz ve zihniyetleri yanlis.

Freelance Freelance Biz Ancak Rükuda Eğiliriz Kullanıcı
  • Üyelik 12.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Freelance, Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 331
  • Beğeniler 131 / 97
  • Ticaret 9, (%100)
Bende katılıyorum altugse kullanıcımıza , içimiz , dışımız siyaset oldu bu ne arkadaş ...

mustix mustix WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** R**
  • Mesajlar 536
  • Beğeniler 17 / 323
  • Ticaret 103, (%99)
Türkiye'de siyaset değil parti fanatikliği konuşuluyor. Partilerin piyasaya saldıkları troller de çok önemli faktör tabi. Halkın büyük kesimi cahil olunca kandırmak kolay, ne desen inanıyorlar. Torpil, eş-dost kayırmacılığı zirvede olduğundan, hayat şartları çok zor olduğundan insanlar kim az da olsa ekmek verirse onu kayıtsız şartsız savunuyor. Haklı mı haksız diye düşünen yok. Ne diyor ulan bu diyen bile yok...
Okeskin

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al