wmaraci reklam

Bitcoin makine ortaklığı grubumuz var

15 Mesajlar 3.025 Okunma
wmaraci reklam

serkan122668 serkan122668 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Konya
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 289
  • Beğeniler 28 / 42
  • Ticaret 8, (%100)
Bende çok araştırdım madenciliği iş elektrik parasında bitiyor. Şimdi kazanıyor bu makine fakat her 15günde 1 gelen zorlukla kendi parasını çıkaramayacak duruma gelebilir. Makine çalışır çalışmasınada birde elektrik parası var en kötü 200-300TL yani iyi analiz ve makine kendi parasını çıkarabilecekmi tüm hesap kitabı yapmanız gerekli.

wmaraci
reklam

Hhasan Hhasan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad H** U**
  • Mesajlar 279
  • Beğeniler 3 / 39
  • Ticaret 1, (%100)
1 yılda 14 15 makina hiç sanmıyorum zaten elektrigi falan giderinizde olcak gelir kadar tabi tam bilmiyorum makinanın biri ne kadar getırır

fizz fizz Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 132
  • Beğeniler 58 / 26
  • Ticaret 2, (%100)
Zor gibi.

DesignTr DesignTr HODL ! Kullanıcı
  • Üyelik 19.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Yatırımcı, Grafik Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1217
  • Beğeniler 99 / 373
  • Ticaret 6, (%100)
ben cihaz getirtebiliyorum gümrük işlemleri çok sıkıntılı hazır çalışan 3 cihazım var

Yazdıklarım kendi düşüncelerimdir, yatırım tavsiyesi değildir.
wmaraci
wmaraci

emredal1985 emredal1985 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 20
  • Beğeniler 1 / 3
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba arkadaşlar. Ben bu forumda yeniyim ve yazışmalarınızı kısmen okudum. Söylemek istediğim bir kaç nokta var.
Coin sektörü dünyada 1-2 yıldır tanınan bir piyasa olduğunu ve 1 yıl önce sadece btc hacminin 5-6 milyar dolar bu günlerde ise 120-130 milyar doları gördüğünü hepimiz biliyoruz. Bugün wall street'de günlük işlem hacmi ortalama 700-800 milyar dolar. Benim sonucum şudur; gelecek dijital parada ve bunu görenler daha sektörün çok başında.

Şuanda ben de sizler gibi bitcoin ve altcoin üretimi yapan bir fima ile çalışıyorum ve memnumum bubün genesis minning gibi herşey reel ticari döngü içerisine kurulmuş.

Ben bugün evimde eth üretimi yapıyorum bana maliyeti 23bin tl. üretim hızı 334 mh. elektirik faturam 525 tl geldi. Eğer evimde yaparsam 8-10 ayda cihazlar kendini amorti edecek, sorumluluk bende olacak, bakım bende olacak vs vs vs. Şimdi Genesis mining veya bitclub network gibi gerçek üretim yapan firmaların paket kazançlarını hesapladığımda 10-12 ay zaman zarfında paketim amorti edecek.

Peki 2 ay için sorumluluk almaya değer mi ?(bu soru herkese göre görecelidir)

Eğer Bitclub Network'ü araştırmak isterseniz burada kısa bir konu açtım.
https://wmaraci.com/forum/yatirim-araclari/bitclub-network-btc-etc-eth-zec-xmr-dash-uretimi-466986.html

herkese iyi günler dilerim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al