freelance iş ilanları

Neden Herkes Karalama ve Küçük Düşürme Peşinde ?

38 Mesajlar 4.804 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

TolgaDogaan TolgaDogaan Freelance Kullanıcı
  • Üyelik 10.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** D**
  • Mesajlar 1129
  • Beğeniler 23 / 264
  • Ticaret 14, (%100)

hepyasemin adlı üyeden alıntı

Kendim ürettiğim izafiyet teorisi sorunuzun cevabı olacak. Teori şu; Birini yeterince gömersen göreceli olarak kendini yüceltmiş olursun. birinin cehaletiyle alay etmek seni bilgin, birinin cimriliğiyle alay etmek de seni cömert yapar. işte bizim kafamız böyle çalışıyor. Halbuki gerçekler bambaşka.

Anlatmaya çalıştığım şeyi çok güzel anlattınız çok teşekkür ederim size.
hepyasemin

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

ncmttn ncmttn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Or. Müh.
  • Konum Karaman
  • Ad Soyad N** Ö**
  • Mesajlar 25
  • Beğeniler 3 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Mesela ben kodlama konusunda fazla yardim etmem adam google yazsa cevabi sak DİE önüne çıkacak google da aramak yerine konu açıyor bakıyorum o konudan daha önce açılmış çözüme ulaşılmış açmadan bir arama yap bari forumda o da yok eee bu adam dz mantık hic arama yapmadan hazır istiyor sen olsan yardim edermisin ? Birde basidinden biri yazdığım kod çalışmıyor diye konu acmis ne yazdığı koda dair bir bilgi vermiş nede aldığı hata varsa bir bilgisini yazmış ben bu adama nasıl yardım edeyim mantığını anlatan yapacağı isin bi ornek kod yazarmisin diye geri donen var

CenkOnsoy CenkOnsoy Skype: cenkonsoy Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Uzman Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 4042
  • Beğeniler 77 / 1356
  • Ticaret 37, (%100)
Sadece kucumsenecek arkadaşlar kucumseniyor. Çünkü vakit çaldıkları veya kurnazlık yaptıkları için kızıyoruz. Yoksa neden insanları tersleyelim? Burası forum, amacı dayanışma ve iletişim.

Bilim Forum | Bilimgunlugu.com

ibrahimylmz ibrahimylmz Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Y**
  • Mesajlar 198
  • Beğeniler 24 / 38
  • Ticaret 0, (%0)

TolgaDoğan adlı üyeden alıntı

ibrahimylmz Hocam orada haklısınız birşey diyemem, fakat onların dışında bile çok olay var. insanlara ağız açtırmayanlar var resmen ya. neden böyle anlayamıyorum, yardım etmeyeceksen niye adamın konusuna gidip kötü şeyler yazıyorsun. girip okuma ozaman yardım etmeyeceksen?
sırf kişiyi küçük düşürmek için böyle yapanlar var.

Dediğim gibi haklısınız bana denk gelmedi Allah'tan böyle bir şey iyi akşamlar dilerim..

wmaraci
wmaraci

ibrahimylmz ibrahimylmz Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Y**
  • Mesajlar 198
  • Beğeniler 24 / 38
  • Ticaret 0, (%0)

Lions adlı üyeden alıntı

Evet bazı konularda sır katibi gibi ağzını bıçak açmayan insanlar oluyor ama benim gördüğüm çoğunlukla "armut piş ağzıma düş" mantığı olduğu için böyle. Adam geliyor örneğin "Çok acil!!" diye konu açıyor içeriğe giriyorsun wordpressde şu değişikliği nasıl yaparım diye soru soruyor. E karşısındaki adam bu işe yıllarını vermiş, belkide öğrenmek için onca site yapmış, bozmuş niye hiçbir şey araştırmadan, hazıra konmaya gelen adama yardımcı olsun ki?

Buna da katılıyorum haklı

meghisthon meghisthon WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Üniversite Öğrencisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 183
  • Beğeniler 24 / 32
  • Ticaret 1, (%100)
Bence davranılması gereken bir tutum, google dan araştıralarak öğrenilecek bilgileri foruma sorarak hazıra konulmamalı ve araştırmacı ruhundan kaçmamalıyız.
Umarım yanlış anlaşılmam.

sizofren.org
zorgorev.com
meghisthon.com

• Üyelik 10.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** D**
  • Mesajlar 1129
  • Beğeniler 23 / 264
  • Ticaret 14, (%100)
meghisthon Katılmıyorum size kusura bakmayın, ben google de aradığım şeyi bulamadım 2 gün önce. yardım istedim ve konuya herkes gelip beni küçük düşürme çabasına girdiler. istediğimiz sadece birer yardım burada birbirimize yardım etmemiz lazım. insanlar ya küçük düşürmek istiyo ve bu sayede kendilerinin çok akıllı ve gelişmiş olduklarını zannediyorlar ya da karalamak istiyorlar, tabi herkes için geçerli değil bu laflarım.

meghisthon meghisthon WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Üniversite Öğrencisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 183
  • Beğeniler 24 / 32
  • Ticaret 1, (%100)
TolgaDoğan Evet, o yüzden “google dan araştıralarak öğrenilecek bilgileri” diye yazdım. O tarz konuların tonlarca açılması forum üyelerini bayıyor. Ozellikle de araştırarak bulunmasi kolay konular.

sizofren.org
zorgorev.com
meghisthon.com

Dorebar Dorebar ⇐⇐ Horror Story Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yatırımcı
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad T** L**
  • Mesajlar 1895
  • Beğeniler 1159 / 1158
  • Ticaret 51, (%100)
Eğer buradaki konu ise şu anda ettiğiniz sitem, siz TAMAMEN haksızsınız. Hatta az bile yapmışlar.

Ayrıca konu başlığınız: Script Lisanslama ve İoncube Şifreleme Nasıl Yapılır" ile alakalı olarak Google'da onlarca anlatım, video, görsel mevcut. Dolayısıyla aradım bulamadım gibi söylemleriniz yanlış. Bu açmış olduğunuz sitem konusu da boş...

[Firma Rehberlerine Ekleme Hizmeti] TAM 500 Rehber!

• Üyelik 10.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** D**
  • Mesajlar 1129
  • Beğeniler 23 / 264
  • Ticaret 14, (%100)
Dorebar O konuyla bir ilgisi yok, o konudaki haksızlığa uğradığım şey başka birşey konuyu baltaladılar. googlede aradım fakat düzgün birşey bulamadım o yüzden öyle bir konu açma gereği duymuştum. ben bundan bahsediyorum işte bak direk üstüme yüklendiniz sormadan etmeden bundan rahatsızım.

wmaraci
Konuyu toplam 5 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 5 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al