wmaraci reklam

filim sitesi kurmalımıyım?

8 Mesajlar 657 Okunma
smmexpress

AdSenseisi AdSenseisi Özgürlük Bedel Gerektirir Kullanıcı
  • Üyelik 26.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Bilinmiyor
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 1570
  • Beğeniler 310 / 298
  • Ticaret 39, (%100)
filim sitesi kurmalımıyım?
arkadaşlar filim sitesi kurasım var ama şunları merak ediyorum.
-Videoları nasıl eklemeliyim el ile mi yoksa bot ilemi?
- videoları kendim yüklemelimiyim internete
-reklam nasıl ala bilirim?
- ilk 4 ay reklam ekleyesim yok eklemelimiyim?
- hangi script veya wordpress teması önerirsiniz ücretli/ücretsiz
- türkiye de barındırsam sıkıntı yaşarmıyım?
- domain whois bilgilerini kendi üzerime mi almalıyım her hangi bir dava şikayete karşı?

wmaraci
reklam

MehmetMasa MehmetMasa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1946
  • Beğeniler 552 / 554
  • Ticaret 40, (%100)
- Elle ekleyin.
- Yüklerseniz çok zaman kaybedersiniz başka siteden çekebilirsiniz.
-İddaa siteleri veya almak istediğin sektördeki siteler ile iletişime geçin hit durumunuza göre reklam vermek isteyebilirler.
- Ay olarak sınırlandırmak doğru olmaz ben +10K hitte eklemeyi düşünüyorum sizde kendinize belirli bir hit belirleyip o hite ulaşınca ekleyebilirsiniz. (Ortalama 3-4K hitte ekliyorlar.)
- Önerebilecegim bir tema yok ama ücretsiz kullanmayın neredeyse hepsi açıklı emeğinize yazık, bu sektöre giricekseniz bot'undan temasına parayı harcamanız veya kendinizin yapıcak kadar bilgi sahibi olmanız lazım yoksa işiniz çok zor.
- Yoncu.com sitesinde barındırabilrsiniz. Domain + sınırsız hots 48TL whois bilgileriniz saklı tutuluyor. Telif geldiğinde videoyu kaldırırsanız herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız kaldırmaz iseniz yoncu sitenize suspend atıp yedeğinizi vermez. Bilgilerinizi direk paylaşmıyor ama kaldırmadığınızda verme hakkına sahip. Garantiye almak isterseniz yabancı diliniz iyi bir sıkıntıda iletişim kurabilirim diyorsanız yurt dışını kullanabilirsiniz.
-Yukarıda belirttiğim gibi yoncu.com whois bilgilerinizi saklıyor ve hostta herşeyi barındırmanıza izin veriyor. Savunmasıda çok hoşum gitti :D Yoncu.com olarak host sagladığımız site sayısı fazla olduğu için kontrol edemiyoruz herhangi bir şikayet gelmediği sürece sorun olmaz diyolar :D

my98 my98 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek yazılım
  • Konum Adana
  • Ad Soyad D** Y**
  • Mesajlar 282
  • Beğeniler 5 / 59
  • Ticaret 4, (%100)
Almak istersen lisanslı theWP - Film Teması V2 kurulu film sitesi fullhdfilmizlego.com + 8 aylık sınırsız host 200 tl'den bırakırım. kendi botu içinde bulunuyor tema özelliklerine burdan bakabilirsin.

Sorularının cevanına gelecek olursak
-videoları botla eklesen bile etiket-resim açıklama özgün olması seni öne çıkarır.
-kendin yüklemen sana masraf çıkarır.
-reklamları popads.net Adcash gibi firmalardan alabilirsin.
- hit oturana kadar reklam almazsan senin avantajına olur
- sitemde kurulu olan temanı öneriyorum çok hoş duruyor.
- filmler sende yüklü olmayacağı için sorun olmaz.
- biri şikayet ederse ilk sana bildirmek zorunda sana mesaj atar belgelerle derki filmi kaldır sende 3 gün içinde kaldırmak zorundasın.

• Üyelik 26.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Bilinmiyor
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 1570
  • Beğeniler 310 / 298
  • Ticaret 39, (%100)

mehmetmasa adlı üyeden alıntı

- Elle ekleyin.
- Yüklerseniz çok zaman kaybedersiniz başka siteden çekebilirsiniz.
-İddaa siteleri veya almak istediğin sektördeki siteler ile iletişime geçin hit durumunuza göre reklam vermek isteyebilirler.
- Ay olarak sınırlandırmak doğru olmaz ben +10K hitte eklemeyi düşünüyorum sizde kendinize belirli bir hit belirleyip o hite ulaşınca ekleyebilirsiniz. (Ortalama 3-4K hitte ekliyorlar.)
- Önerebilecegim bir tema yok ama ücretsiz kullanmayın neredeyse hepsi açıklı emeğinize yazık, bu sektöre giricekseniz bot'undan temasına parayı harcamanız veya kendinizin yapıcak kadar bilgi sahibi olmanız lazım yoksa işiniz çok zor.
- Yoncu.com sitesinde barındırabilrsiniz. Domain + sınırsız hots 48TL whois bilgileriniz saklı tutuluyor. Telif geldiğinde videoyu kaldırırsanız herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız kaldırmaz iseniz yoncu sitenize suspend atıp yedeğinizi vermez. Bilgilerinizi direk paylaşmıyor ama kaldırmadığınızda verme hakkına sahip. Garantiye almak isterseniz yabancı diliniz iyi bir sıkıntıda iletişim kurabilirim diyorsanız yurt dışını kullanabilirsiniz.
-Yukarıda belirttiğim gibi yoncu.com whois bilgilerinizi saklıyor ve hostta herşeyi barındırmanıza izin veriyor. Savunmasıda çok hoşum gitti :D Yoncu.com olarak host sagladığımız site sayısı fazla olduğu için kontrol edemiyoruz herhangi bir şikayet gelmediği sürece sorun olmaz diyolar :D

Teşekkür ederim hocam
MehmetMasa

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 26.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Bilinmiyor
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 1570
  • Beğeniler 310 / 298
  • Ticaret 39, (%100)

my98 adlı üyeden alıntı

Almak istersen lisanslı theWP - Film Teması V2 kurulu film sitesi fullhdfilmizlego.com + 8 aylık sınırsız host 200 tl'den bırakırım. kendi botu içinde bulunuyor tema özelliklerine burdan bakabilirsin.

Sorularının cevanına gelecek olursak
-videoları botla eklesen bile etiket-resim açıklama özgün olması seni öne çıkarır.
-kendin yüklemen sana masraf çıkarır.
-reklamları popads.net Adcash gibi firmalardan alabilirsin.
- hit oturana kadar reklam almazsan senin avantajına olur
- sitemde kurulu olan temanı öneriyorum çok hoş duruyor.
- filmler sende yüklü olmayacağı için sorun olmaz.
- biri şikayet ederse ilk sana bildirmek zorunda sana mesaj atar belgelerle derki filmi kaldır sende 3 gün içinde kaldırmak zorundasın.

Teşekkür Ederim HOCAM kendim 0 dan kurasım var ama siz site analizini atarmısınız kazanç varsa kazanç tablosu inçeleyeyim bi

my98 my98 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek yazılım
  • Konum Adana
  • Ad Soyad D** Y**
  • Mesajlar 282
  • Beğeniler 5 / 59
  • Ticaret 4, (%100)

harunergenc adlı üyeden alıntı

Teşekkür Ederim HOCAM kendim 0 dan kurasım var ama siz site analizini atarmısınız kazanç varsa kazanç tablosu inçeleyeyim bi

sitenin herhangi bir geliri yok yıllandırmak için alındı anahtar kelimeli domain.

• Üyelik 26.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Bilinmiyor
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 1570
  • Beğeniler 310 / 298
  • Ticaret 39, (%100)
aylık kaç hit alıyor hocam my98 online rekoru kaç

Handikap01 Handikap01 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek W*rez, Ad*lt, Film Hosting
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 524
  • Beğeniler 206 / 89
  • Ticaret 14, (%100)
Bende kuracağım ortak ararsanız konuşabiliriz.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al